Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Seminarium dla MSP   -   24/1/2005
Seminarium "Przedsiębiorczość Polaków szansą dla Polski i dla Unii Europejskiej" przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorców (MSP) z Tarnowa i regionu tarnowskiego. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia br. w Sali Audytoryjnej WSB ul. Kochanowskiego 30. Początek zaplanowano na godzinę 12:00. Organizatorami seminarium, w którym udział jest bezpłatny, są Urząd Miasta Tarnowa, Bank BPH S.A. oraz Europejska Unia Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Klasy Średniej UNICORN.

Ogloszenie

Jego celem jest zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami pozyskania środków finansowych na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej z wykorzystaniem funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, w tym szczególnie Sektorowego Programu Operacyjnego - Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Ponadto uczestnicy seminarium poznają procedury obowiązujące podczas aplikowania o środki unijne oraz możliwości uzyskania kredytów pomostowych ułatwiających realizację projektów finansowanych z funduszy strukturalnych.

Na zakończenie uczestnikom seminarium przedstawiona zostanie SME Union (Unia Małych i Średnich Przedsiębiorstw) - organizacja samorządu gospodarczego działającego przy Parlamencie Europejskim wraz z jej profilem działalności oraz korzyściach jakie mogą czerpać przedsiębiorcy ze współpracy z Unią MSP.

Więcej informacji nt. seminarium uzyskacie Państwo pod nr. tel : 6312805. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-01-2005) liberał :
Jak już weszliśmy (o zgrozo!) do tego zbiurokratyzowanego euromolocha to przynajmniej wyrwijmy (z powrotem) tyle kasy ile się da. Ale szkoda, że z pieniędzy wydzieranych w podatkach od polskich przedsiębiorców organizuje się szkolenia w celu.... uzyskania funduszy z UE (czyli zwrotu wpłaconych tam pieniędzy).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-01-2005) Zniesmaczona :
Lanserka wsb na całego - prezydencie to juz jest obciachowe - wszyscy to widza...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2005) konserwatywny liberał :
Te "Liberał"! Biznes się robi za cudze pieniądze, czy poprzez przedsiębiorczość?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947