To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Stan Borys w Tarnowie i Bochni   -   24/1/2005
28 stycznia w Bochni a w ostatni dzień miesiąca w Mościcach. To daty występów Stana Borysa w naszym regionie. Artysta, będący legendą polskiej piosenki, przybywa do nas z Las Vegas, gdzie obecnie mieszka, z programem "Niczyj", adresowanym nie tylko do sympatyków "dinozaurów" polskiej muzyki rozrywkowej. W Tarnowie bilety w cenie 28 zł rozprowadza Mościcka Fundacja Kultury, Salon Muzyczny przy ul. Wałowej 18 oraz Dom Handlowy ŚWIT - stoisko muzyczne, w Bochni - Miejski Dom Kultury. Dla inTARnautów mamy kilka wejściówek na koncert, zarówno w Bochni, jak i w Mościcach.

Ogloszenie

Legenda polskiej piosenki, ekscentryczny Stan Borys wystąpi 28 stycznia w Oratorium Św. Kingi w Bochni (godz. 19.00) oraz 31 stycznia o godz. 19.00 w Mościckiej Fundacji Kultury z koncertem - widowiskiem NICZYJ i kilkuosobowym zespołem pod taką samą nazwą. W każdym ok. dwugodzinnym koncercie Stanowi Borysowi na scenie towarzyszy kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci, członków zespołów tanecznych, działających w danym mieście.
Program obejmuje utwory z ostatniego albumu artysty oraz starsze przeboje.
Będą zatem m.in. "Anna", "Spacer dziką plażą", "Jaskółka uwięziona", "Coraz to z ciebie jako z drzazgi smolnej..." oraz wiele innych piosenek.

Stan Borys rozpoczynał karierę w połowie lat 60., na początku lat 70-tych związany był z zespołem Niebiesko-Czarni (słynna rock-opera "Naga") oraz Blackout, był też laureatem licznych festiwali piosenki w Opolu i Sopocie. Nagradzany był na festiwalach piosenki we Francji, Irlandli, Belgii, Wenezuelii, był również zwyciezcą Olimpiady Piosenki w Atenach. Nagrał 11 płyt, występował w tysiącach koncertów, w widowiskach teatralnych i programach telewizyjnych, grał w teatrach i reżyserował. Stworzył m.in. kreację w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie grał główna rolę w największym musicalu świata Les Miserables - jako Jean Vaijean. Od ponad 20 lat mieszka i tworzy w USA, obecnie zamieszkuje w Las Vegas.
informacje pochodzą z oficjalnej strony artysty: www.stanborys.com

Jedną podwójną wejściówkę na koncert w Bochni oraz dwie na koncert w Mościckiej Fundacji Kultury rozlosujemy wśród osób, które do czwartku 27 stycznia, do godz. 16.00 prześlą nam na adres: redakcja@intarnet.pl odpowiedź na pytanie : Jak nazywa się ostatnia płyta Stana Borysa ? . Swoje e-listy prosimy zatytułować "STAN BORYS" a w treści listu pamiętać nie tylko o podaniu nazwiska i kontaktu ale też miejsca, w którym chcielibyście zobaczyć-usłyszeć koncert (Bochnia czy Tarnów ?).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:06:12
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html