To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Karpatia" zagrała w Muzeum    -   24/1/2005
Tarnowskie Muzeum Okręgowe zaprosiło wczoraj późnym wieczorem do Ratusza koneserów dobrej muzyki. W ramach tego nocnego cyklu muzycznego wystąpił tym razem kwartet "KARPATIA" z repertuarem niezwykle oryginalnym, zawierającym niezwykle dziś modny nurt muzyki etnicznej w profesjonalanej, artystycznej transkrypcji.

Ogloszenie

Twórcą kwartetu jest jeden z najwybitniejszych wirtuozów fletni Pana; Dumitru Harea. Artysta urodził się w Mołdawii, w rodzinie z wieloletnimi tradycjami muzycznymi. Ukończył studia w Akademii Muzycznej w Kiszyniowie w klasie fletni Pana. Obecnie przebywa od czterech lat w Polsce współpracując z wieloma znakomitymi muzykami.
Pozostali członkowie zespołu to: wybitny skrzypek i wokalista Bartłomiej Marduła, wirtuoz akordeonu Tomasz Drabina oraz niezastąpiony ze swym kontrabasem Stanisław Bafia.
Znawców muzyki nie zmyli oczywiście ten niecodzienny zestaw instrumentów, bowiem profesjonalizm i wirtuozeria wykonawców sprawiają, że słyszy się muzykę na wysokim poziomie.
Bogaty repertuar zespołu obejmuje m.in. tradycyjny folklor Rumunii, Mołdawii, Węgier, Słowacji i Polski. W ciągu trzyletniej zaledwie działalności zespół nagrał już dwie płyty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:05:48
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html