Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prawie 12 tysięcy dla Martynki !   -   26/1/2005
11 tysięcy 763 złote. Taki jest bilans dochodów, jaki przyniosła II Charytatywna Gala CenterMedu, która odbyła się 15 stycznia w Tarnowskim Teatrze. Pieniądze te trafią teraz do uczennicy szkoły podstawowej nr 15 Martynki Snopkowskiej, chorej na przewlekłą chorobę ziarniniakową. Organizatorzy koncertu i Martynka dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, którzy poprzez sponsorat imprezy, obecność na Gali i datki wrzucane do puszek wsparli leczenie i konieczną a kosztowną rehabilitację dziewczynki.

Ogloszenie
>

Koncert odbył się dokładnie 11 dni temu. Wystąpili wówczas, gorąco przyjęci przez tarnowską publiczność, soliści Opery Krakowskiej w towarzyszeniu Orkiestry pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka. Honorowym Patronem Gali był poseł Aleksander Grad a głównym darczyńcą Karpacka Spółka Gazownictwa. Hojnymi sponsorami okazali się także Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach, ENION- Zakład Energetyczny Tarnów, AMPLI SA oraz Control Process. W sumie Koncert wsparło finansowo 14 sponsorów. Po odliczeniu kosztów organizacji, głównie związanych z występem krakowskich artystów, koncert przyniósł "na czysto" 8.360 złotych dochodu. Cegiełki "Dobry dla innych" dystrybuowane przed, w przerwie i po Koncercie przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia "Na Skrzydłach po drabinie" przyniosły dodatkowe 3.403 złote. Dochód z samego Koncertu i z puszek przekazany zostanie teraz chorej Martynce.

Wynik osiągnięty podczas tegorocznej gali dobroczynnej CenterMedu jest sporym sukcesem. Przypomnijmy, że rok temu, podczas pierwszej z zaplanowanego już teraz corocznie cyklu zebrano blisko 8 tysięcy złotych. Wówczas pieniądze te pomogły młodej, niewidomej poetce Kamili Albin.

fot. T.Koniarz
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(26-01-2005) M :
Super inicjatywa, szkoda tylko że nie podano ile wyniosły "koszty" Opery Krakowskiej, bo skoro pomogło aż 14 sponsorów, to może lepiej by wyszło, gdyby po prostu wpłacili oni pieniądze na konto, a nie wydawali na koncert. Być może nie mam racji i jestem niesprawiedliwy, za co z góry organizatorów przepraszam, ale moje pytanie wynika stąd, że na świecie nie brak wałkoni, fundacji i stowarzyszeń, które żyją właśnie z charytatywnych "bali".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-01-2005) miki :
piękna inicjatywa,gratulacje dla organizatorów i podziekowania dla darczyńców !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-01-2005) looser :
to miłe że we współczesnym świecie jest miejsce na coś takiego...!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947