To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Warsztaty i Przegląd Muzyków Rockowych w TCK   -   27/1/2005
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w okresie ferii na warszaty dla zespołów rockowych, które zakończy Przegląd Zespołów Rockowych. Warszaty, które poprowadzą nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych „S.M.Rock” – Paweł Mazur i Piotr Smoleń, rozpoczną się we wtorek 31 stycznia. Przegląd zaplanowano 11 lutego. Zapraszani są do niego nie tylko uczestnicy warsztatów. Zwycięzca otrzyma ze strony TCK opiekę artystyczną i miejsce prób. Podczas finału Przeglądu wystąpi też Mr. Pollack.

Ogloszenie
>

WARSZTATY DLA ZESPOŁÓW ROCKOWYCH rozpoczną się 31 stycznia i kontynuowane będą w dniach 1,7 i 8. lutego w Piwnicach TCK w godz.10.00-13.00. Warsztaty są nieodpłatne, organizatorzy nie zapewniają instrumentów, jedynie sprzęt nagłaśniający.

11.02.2005r. od godz.18.00 w Piwnicy TCK odbędzie się PRZEGLĄD ZESPOŁÓW ROCKOWYCH. Do przeglądu mogą zgłaszać się zespoły muzyczne różnych gatunków. Należy przygotować 3 utwory. Jury wybierze najlepszy zespół i zaprosi do współpracy z TCK, oferując poprowadzą je nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych „S.M.Rock” – Paweł Mazur i Piotr Smoleń. TCK zastrzega sobie prawo nie przyznania tego wyróżnienia. Początek prób o 16.30. Podczas przeglądu zapewniono ze strony organizatorów: piec gitarowy i basowy, mikrofony oraz zestaw perkusyjny (bez werbla, mechanizmu stopy) z jednym talerzem, pianino, efekty vokalowe Yamaha. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia.

Na zakończenie przeglądu - około 20.00 – wystąpi grupa MR.POLLACK. Koncert grupy poprzedzi laureat przeglądu. Na przegląd wstęp jest wolny, natomiast na koncert będą obowiązywać bilety w cenie 10 zł - do nabycia w kasie TCK lub przed koncertem.

Zespół Mr.Pollack powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami zespołu są dwaj bracia Jacek Polak (gitara, śpiew, programowanie) i Grzegorz Polak (bębny, śpiew). Swą muzyczną edukację rozpoczęli od śpiewania w chórze Stanislawa Steczkowskiego (ojciec Justyny Steczkowskiej) w 7 roku życia. Po udanych występach w Jarocinie 1990 roku podpisali kontrakt z firmą Loud Out Records ,dla której nagrali płytę pt."QN".
W 1993 roku zespół był finalistą Marlboro Rock-in'93 International ,wystepujac z Jackiem Królikiem (obecnie"Brathanki") i Piotrem Żaczkiem (obecnie"AlexBand"). W 1995 firma "GK" podpisała z zespołem kontrakt wydawniczy i w 1996 roku pojawiła się na rynku kolejna płyta pt."Manhattan-One" w nagraniu ,której wziął udział Grzegorz Skawinski gitarzysta zespołu O.N.A. Rok 1998 zaznaczył się wyróżnieniem przyznanym przez prestiżowy magazyn dla gitarzystów i basistów "Gitara i Bas" umieszczając Jacka Polaka na pierwszym miejscu w kategorii "Nowa Nadzieja Gitary" w corocznym plebiscycie czytelników. W 1999 roku Jacek Polak przygotował dla gdańskiego wydawnictwa "Professional Music Press" mistrzowskie instruktażowe video dla gitarzystów pt."Granie Na Manhattanie", w którym demonstruje swoją niesamowitą technikę gry w oparciu o przykłady zaczerpnięte z płyty "Manhattan-One". Ostatnie 3 lata Jacek i Grzegorz spędzili współpracując z angielskim zespołem "Real Deal" podróżując po świecie i uwieńczając tę współpracę nagraniem w roku 2000 nowej płyty pt. "Air On 6 Strings" zawierającej rewelacyjne przeróbki utworów wielkich kompozytorów muzyki klasycznej takich jak: Beethoven, Mozart, Bach, Rhymski-Korsakov ("Lot Trzmiela" na gitarę elektryczną) itd.
W 2002 roku w USA, wytwórnia płytowa "Guitar 9 Records" uznała Jacka za Nieodkryrty Talent Gitarowy.
W tym samym roku zespół podpisał umowę z włoską wytwórnią płytową "Millerecords" na dystrybucję płyt Mr.Pollack na terenie Włoch. Obecnie zespół pracuje nad nową autorską płytą, która podobnie jak wszystkie poprzednie wydawnictwa będzie dostępna na internetowych stronach zespołu (angielskiej z Londynu i polskiej) w bardzo atrakcyjnej cenie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:13:56
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html