To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Początek ferii zimowych   -   29/1/2005
Zima bardzo opóźniła w tym sezonie swoje przybycie. Dla dzieci z Małopolski przypomniała jednak o swoim istnieniu w najlepszym z możliwych terminów. Pierwsze obfite opady śniegu pojawiły się już tydzień temu. Początkowo niewiele wskazywało, że zima doczeka do początku ferii. Zrobiło się cieplej ale śnieg nie stopniał. Przybywało go konsekwentnie wraz ze spadkiem temperatur. Dziś w nocy koło Zakliczyna zanotowano -23 stopni mrozu. Wszystko to każe z optymizmem myśleć o utrzymaniu zimowej aury w przerwie szkolnej, która się rozpoczyna w naszym województwie. W samym Tarnowie czeka na uczniów sporo atrakcji.

Ogloszenie
>

Tysiąc medali przygotowano dla uczestników programu Ferie w Tarnowie 2005. Będzie mnóstwo konkurencji sportowych, zajęć na świeżym powietrzu, na basenie, na lodowisku, w halach i w szkołach. Zaplanowano także 10 wyjazdów zorganizowanych na narty. Uczniowie, dla których rozpoczyna się właśnie zimowa przerwa w nauce, już nie mogą się doczekać wyjścia ze szkoły. Dziś wielka inauguracja programu zimowego w Tarnowie.
W Parku Strzeleckim o 11.00 zaplanowano zawody sportowe, będzie też wielki kulig dookoła stawu. Wszyscy, którzy przyjdą nie będą żałować – mówi organizator Maria Burnagiel z Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki magistratu. W tarnowskich szkołach każdego dnia organizowane będą zajęcia rekreacyjne, plastyczne, komputerowe i teatralne. Zaplanowano kilka dużych turniejów sportowych w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej a także zajęcia z mistrzem we wspinaczce Tomaszem Oleksym. będą też wyjazdy na podytarnowskie i dalej położone wyciągi narciarskie w regionie. Cały program kosztuje ponad 85 tysięcy złotych. Dodajmy, że wstęp na lodowisko przy ul. Wojska Polskiego będzie bezpłatny a oba tarnowskie baseny będzie można odwiedzać za symboliczną złotówkę. Baseny za złotówkę, bezpłatny wstęp na lodowisko, wspinaczka z mistrzem świata, turnieje tenisa ziemnego, piłki siatkowej, piłki nożnej, zawody strzeleckie, kuligi (m.in. przejażdżki saniami ciągniętymi przez konie ze Stada Ogierów w Kilkowej) i wyjazdy na narty - to tylko niektóre atrakcje Ferii Zimowych w Tarnowie. Jak podkreśla Maria Burnagiel z wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki tarnowskiego magistratu nikt nie powinnien się nudzić. W sumie dzieci i młodzież będzie mogła skorzystać z ponad 50 imprez, codziennie z kilku. Z budżetu miasta Tarnowa wydane zostanie na organizację Ferii ponad 85 tysięcy złotych.
Ciekawy program przygotowały również 44 szkoły. Oprócz zawodów sportowych, nie zabraknie konkursów plastycznych, muzycznych. Szczegółowy program Ferii w Tarnowie można poznać klikając tutaj .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:51:43
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html