To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Ferie w Dąbrowie   -   01/2/2005
Mają w czym wybierać uczniowie spędzający tegoroczne ferie w Dąbrowie Tarnowskiej i jej okolicach. Pierwsze imprezy odbyły się już w poniedziałek. Zajecia dla dzieci i młodzieży przygotowały Miejska Biblioteka Publiczna, Miejsko-Gminny Osrodek Sportu i Rekreacji oraz Dąbrowski Dom Kultury.

Ogloszenie

W dąbrowskiej bibliotece najbliższe dwa tygodnie przebiegać będą pod hasłem "Czas śnieżnej bieli". Placówka zaprasza na cykl zajęć praktycznych, imprez rozrywkowych i konkursów.
Od 31 stycznia do 11 lutego w MBP prowadzone będą m.in. zajęcia plastyczne, na których dzieci zapoznają się z nowymi technikami (origami, kirigami) oraz zajęcia sportowe i komputerowe. W bibliotece będzie można zagrać w gry planszowe, rozwiązywać rebusy, krzyżówki literackie, układać puzzle, obejrzeć filmy. W planach jest także konkurs ładnego czytania "Ulubione bajki", o nagrodę... bałwanka. Nie zapomniano o profilaktyce. Ci, którzy skorzystają z oferty, będą mieli okazję do uczestniczenia w pogadankach na zapobiegania nałogom, w tym szkodliwości papierosów. Podsumowaniem tej części będzie przygotowanie gazetki ściennej - "Chcesz być zdrowy - nie pal".
Zajęcia w MBP odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku, od godz. 10 do 15.

Propozycje dąbrowskiego M-GOSiR to oczywiście ferie na sportowo. Ośrodek oferuje korzystanie z lodowiska przed basenem oraz zajęcia w hali (codziennie od 10 do 16). W poniedziałki i środy odbywać się będą turnieje tenisa stołowego (różne kategorie wiekowe), we wtorki i czwartki - piłki nożnej (różne kategorie), a w piątki i soboty - minikoszykówki (gimnazjaliści). Dla najlepszych w poszczególnych dyscyplinach przewidziano dyplomy i drobne nagrody. Wszyscy uczestnicy będą mogli się rozgrzać przy kubku gorącej herbaty.
Dodatkowo od 16.00 do 19.00 zaplanowane są treningi dzieci i młodzieży zrzeszonych w sekcjach: tenisa stołowego, łucznictwa, boksu, piłki nożnej (zarówno trampkarzy, jak i juniorów).
Wszystko to przebiega pod hasłem "Ferie zimowe - bezpiecznie i zdrowo".

Bogata jest również oferta DDK. Na dziś zaplanowano turniej warcabów (od godz. 10 w sali DDK). W środę zaprasza świetlica osiedlowa. Edmund Wilk od g. 10 prowadził tu będzie otwarte zajęcia plastyczne "Tajemnice zamków". W czwartek świetlica proponuje projekcje filmów dvd, a DDK spotkanie hobbystów dąbrowskich "Pasja zbierania ciekawych przedmiotów".
Piątek to turniej szachowy oraz konkurs plastyczny na najbardziej pomysłowy witraż. W ostatni dzień pierwszego tygodnia ferii ponownie zaprasza Edmund Wilk. Tematem otwartego spotkania będzie "Plastyczna interpretacja bajek i baśni".
Przez całe ferie w DDK czynna będzie kafejka internetowa (w I tygodniu od godz. 10 do 20). Prowadzony będzie także kurs tańca towarzyskiego i konkurs na tradycyjne ozdoby bibułowe - bukiety i wianki (termin nadsyłania prac upływa 9 lutego).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:35:41
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html