To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Niedziela w Teatrze: taniec, poezja, koncerty   -   03/2/2005
W najbliższą niedzielę w Tarnowskim Teatrze zaplanowano wielką charytatywną imprezę. Będzie bal, występy tancerzy, recital Leszka Długosza i koncert Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej. Impreza, organizowana jest na rzecz Stowarzyszenia "Bądźmy razem", zajmującego się integracją osób niepełnosprawnych, rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilet wstępu kosztuje 20 zł.

Ogloszenie

W trakcie balu - koncertu zaprezentują się tancerze, m.in. Stanisław Markowski poprowadzi warsztaty "Oszaleć z miłości - tango Argentino".
Z recitalem wystąpi również popularny śpiewający krakowski poeta Leszek Długosz (na zdjęciu), który promował będzie zresztą swój najnowszy tomik. Na zakończenie wystąpi Tarnowska Orkiestra Kameralna. Jak przystało na karnawał (ostatnie już dni niestety) repertuar koncertu TOK bedzie równiez taneczny. Nie zabraknie tańców węgierskich Brahmsa, tanga Albenitza, tanga argentina Andrew LLoyda Webera a także walców Strausssa.

To pierwsze takie przedsięwzięcie organizowane przez stowarzyszenie "Bądźmy razem", które działa na rzecz integracji społecznej osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie zbiera pieniądze m.in. na wyposażenie specjalnej Sali Doświadczania Świata mieszczącej się przy ulicy Romanowicza, czy wyjazd dzieci na turnusy rehabilitacyjne. Każdy, kto pojawi sie w niedzielę w Teatrze będzie mógł wspomóc akcję "Bądźmy razem" .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 21:35:27
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html