To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTArnet.pl
  
   Zmierz się z Filipem !   -   05/2/2005
Młody tarnowski talent szachowy, dziewięcioletni Filip Jasiak, kilka dni temu odniósł swój kolejny sukces. Zajmując drugie miejsce podczas turnieju szachowego w Zakopanem wywalczył sobie awans do finałów Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w Kołobrzegu w drugiej połowie lutego. Zanim Filip zmierzy się z najlepszymi rówieśnikami z kraju, chce jeszcze spróbować swoich sił w rywalizacji symultanicznej z chętnymi Tarnowianami w każdym wieku. "Symultana" z kilkuletnim mistrzem rozpocznie się w restauracji McDonald`s przy ul. Katedralnej w najbliższą środę 9 lutego o godzinie 9.00.

Ogloszenie

Zakopiański turniej szachowy, z którego Filip wrócił z tarczą, zorganizowany był w dniach 24 - 30 stycznia. Sukces w turnieju rozegranym systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund w ciągu 7 dni (Filip zajął 2. miejsce) pozwoli znaleźć się Filipowi w gronie 48 najlepszych zawodników w kraju, w tym zaledwie dwunastu 9-latków. Od 17 do 27 lutego rodzima szkoła w Tarnowcu oraz założony niedawno m.in. na kanwie sukcesów Filipa - Uczniowski Klub Sportowy trzymali będą kciuki za utalentowanego chłopca podczas jego kołobrzeskiego startu w Pucharze Polski do lat 10, który towarzyszy Mistrzostwom Polski Juniorów w szachach klasycznych.
Zanim to nastąpi już w najbliższą środę będzie można zmierzyć się z młodziutkim szchistą podczas turnieju symultanicznego w restauracji McDonald`s przy ul. Katedralnej. Od godziny 9.00 Filip grał tutaj będzie z około 20 rywalami, którzy mogą zgłaszać się już do restauracji. Relacja, w tym foto i dźwiękowa z imprezy znajdzie się na stronach naszego portalu, który objął patronat nad rozwijającą się karierą młodego szchisty.

Kulminacja zakopiańskiego turnieju przypadła na czas zawodów Pucharu Świata w skokach z udziałem Adama Małysza. Wolne chwile Filipa i jego taty - Henryka, kręciły się zatem oczywiście wokół tej największej zimowej imprezy sportowej (co można zaobserwować na zdjęciach poniżej).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 23:35:54
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html