To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Dymisja Marciniaka   -   20/11/2003
Jerzy Marciniak - dyrektor szpitala im. Szczeklika w Tarnowie podał się do dymisji na sesji rady miasta, gdy przedstawiono projekt zmian w tarnowskiej służbie zdrowia. Od wielu miesięcy był krytykowany przez opozycyjnych radnych, niektórzy uważali go wręcz za główną przeszkodę w wyprowadzeniu szpitala z obecnych kłopotów.

Ogloszenie

Odmiennego zdania jest prezydent Bień, który uważa, że Marciniak jest głównym architektem korzystnych zmian. - Dzięki jego wielkiej pracy szpital ma dziś olbrzymią szansę uporania się z zapaścią finansową, mówił włodarz miasta przyjmując dymisję , o której rozmawiał z J.Marciniakiem już od dawna. Co obaj przyznali dziś w mediach.
Dziennikarzowi Radia Kraków były dyrektor powiedział, że nie mógł więcej pracować w atmosferze ciągłego krytykowania i oskarżeń. Marciniak od wielu miesięcy był krytykowany również przez związki zawodowe działające w szpitalu. Zarzucano mu złe zarządzanie i nadmierne zwolnienia. Szpital im. Szczeklika ma dług sięgający ponad 20 milionów złotych. Dzięki programowi naprawczemu i wyrzeczeniom pracowników w tym roku dług udało się jednak zmniejszyć. Marciniak był szefem placówki od 1999 roku. Prezydent Tarnowa już zdecydował, że nowym dyrektorem szpitala będzie Marcin Kuta - dotychczasowy zastępca. Obejmie on obowiązki od 1 stycznia 2004 r.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:00:04
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html