To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.inTARnet.pl zaprasza   -   10/2/2005
"Poznaj moich rodziców", sequel udanej komedii "Poznaj mojego tatę" w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. Ben Stiler, Robert De Niro, Dustin Hoffmann, Barbara Streisand) można od piątku oglądać w kinie Millennium. W najbliższą niedzielę i poniedziałek zakochani Tarnowianie będą mogli obejrzeć ten film w Mościcach już za 8 złotych. Dwoje inTARnautów może też wygrać zaproszenie do Millennium w naszym konkursie on-line.

Ogloszenie
>

POZNAJ MOICH RODZICÓW
USA, 2005, 15 lat,
115 min.
Reżyseria: Joy Roach
Obsada: Ben Stiller, Robert De Niro, Dustin Hoffmann, Blythe Danner, Barbara Streisand, Teri Polo
Cztery lata temu widzowie po raz pierwszy mieli okazję zapoznać się z postacią filmowego pielęgniarza Grega (a.k.a. Gaylorda) Fockera (BEN STILLER) i wybrać się razem z nim na "rodzinny" weekend, w trakcie którego udało mu się jedynie zgubić bagaż, podpalić część domu, przesadzić nieco z grą w piłkę wodną i pomalować kota. Zwieńczeniem tej pełnej emocji pierwszej wizyty u przyszłych teściów było poddanie Grega testowi na prawdomówność przez nie kogo innego, jak tylko samą głowę rodziny – Jacka Byrnesa (ROBERT DE NIRO), który jak się okazuje jest byłym agentem CIA, nie zaś specjalistą w dziedzinie ogrodnictwa, za którego się podaje. Jak można się domyśleć, Jack nie wykazuje najmniejszej chęci dopus zczenia narzeczonego córki do ścisłego Kręgu Rodziny Byrnesów. I tak to toczy się akcja przebojowej komedii "Poznaj mojego tatę" /Meet the Parents/.
Film wszedł na ekrany jesienią 2000 roku i natychmiast zdobył sobie ogromną popularność, producentom filmu przynosząc jednocześnie wielomilionowe zyski – około 300 milionów dolarów wpływów na całym świecie.
Obecnie, kilka lat później, widzimy Grega, któremu udało się jakimś cudem zaskarbić sobie miejsce w Kręgu Rodziny Byrnesów. Wydaje się zatem, że wszystko jest na najlepszej drodze do długo oczekiwanego ożenku. Greg wraz z narzeczoną Pam (TERI POLO) planują już ceremonię ślubną, ale do pełni szczęści brakuje jeszcze jednego maleńkiego szczegółu, który utoruje drogę młodej pary do ołtarza – przyszli teściowie muszą się spotkać i spędzić ze sobą cały weekend!!!

Nieśmiertelny wątek fajtłapy powodującego katastrofalne zamieszanie zyskał w tej komedii nowy połysk. Jack (Robert De Niro) prowadzi wojnę nerwów z pielęgniarzem Gregiem (Ben Stiller), który ubiega się o rękę jego córki Pam (Teri Polo). Głównym źródłem komizmu jest tu zderzenie osobowości i kultur - nieporadności i gapiostwa pełnego dobrych chęci narzeczonego z wojskową mentalnością i dyscypliną potencjalnego teścia, zamożnej rodziny z przedmieścia z żydowskim nieudacznikiem. Komediowa werwa filmu rośnie wraz z wrogością między protagonistami, ale dzięki De Niro i Stillerowi, którzy wyciskają ze swych postaci całą paletę komediowych odcieni, nigdy nie przeradza się w farsę.
Greg kocha Pam, Pam kocha Grega. Przed formalnymi zaręczynami wypada zadośćuczynić tradycji - on musi poznać jej rodziców. To, co wydawało się czystą formalnością, okazuje się jednak pasmem klęsk i upokorzeń.


Podwójne zaproszenie na wybrany seans filmu w sobotę lub niedzielę rozlosujemy wśród inTARnautów, którzy zgłoszą się do nas drogą elektroniczną. Na zgłoszenia te oczekujemy do jutra (11 lutego) do godziny 14.00. E-listy należy podpisać, zatytułować tak, jak wybierany przez was film, a następnie wysłać na skrzynkę redakcja@intarnet.pl. W piątkowe popołudnie zajrzyjcie tutaj ponownie (ogłosimy nazwiska wylosowanych osób). A zwycięzcy mogą oczekiwać zwrotnej informacji w swojej skrzynce e-mailowej z instrukcją, jak skorzystać z zaproszenia. Zapraszamy !
Aktualny repertuar kina "Millennium" jak zwykle znajdziecie na stronie: millennium.intarnet.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 22:31:03
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html