To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Walentynki z Wodeckim i "?"   -   10/2/2005
W walentynkowy wieczór w Mościckiej Fundacji Kultury wystąpi Zbigniew Wodecki z gwiazdą, której nazwiska nie ujawni do chwili pojawienia się na estradzie. Koncert rozpocznie się w poniedziałek 14 lutego o godz. 18.00. Bilety rozprowadza MFK oraz Salon Muzyczny przy ul. Wałowej 18.

Ogloszenie

Zbigniewa Wodeckiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Doskonały muzyk ukończył krakowską średnią szkołę muzyczną w klasie skrzypiec prof. Juliusza Webbera. Jako skrzypek wygrał stypendium do Leningradu, z którego nie skorzystał, gdyż ten łączył się z rozłąką ze świeżo poślubioną małżonką. W latach 1968-73- występował z zespołem Ewy Demarczyk, w zespole Czarne Perły i grupie Anawa, w Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia i Telewizji oraz Krakowskiej Orkiestrze Kameralnej. Nagrał wiele płyt. Ma na swym koncie mnóstwo przebojów. Obdarzony ogromnym poczuciem humoru niejednokrotnie partnerował Zenonowi Laskowikowi w programach kabaretowych. W TVN można go oglądać w programie "Droga do gwiazd", gdzie w mistrzowski sposób prowadzi utalentowanych ludzi ku spełnieniu ich muzycznych marzeń.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:22:10
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html