To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   III Kabaretowy Dobry Wieczór   -   25/2/2005
8 marca w hali "Jaskółka" Agencja BAJAN organizuje kolejny, trzeci już, "Kabaretowy Dobry Wieczór". Obie ubiegłoroczne edycje wieczorów z satyrą i humorem gromadziły w Mościcach tłumy tarnowian. Tym razem wystąpią Jerzy Kryszak, Kevin Aiston, Cezary Pazura, Kabaret Moralnego Niepokoju, Andrzej Grabowski i kabaret Ani Mru Mru. Dwa bezpłatne zaproszenia na tę imprezę trafi± do wylosowanych inTARnautek!

Ogloszenie

Bilety w cenie 35 zł (dorośli) oraz 20 zł (młodzież, studenci) nabywać można w siedzibie Agencji BAJAN przy ul. Sowińskiego 20 (tel. 621 19 65) oraz w kiosku na rogu ulic Wałowej i Legionów. Impreza rozpocznie się we wtorek 8 marca, w Dzień Kobiet, o godzinie 17.30.

Mamy też dwa bilety-zaproszenia na ten pysznie zapowiadający się wieczór dla naszych inTARnautek. Ze względu na datę 8 marca tym razem zdecydowaliśmy się na "dyskryminację" ;-))) inTARnautów płci męskiej. Prosimy zatem - wyłącznie Panie - o nadsyłanie zgłoszeń chęci wzięcia udziału w kabaretonie. Wystarczy nadesłać na adres: redakcja@intarnet.pl e-pocztę z tematem "Kabareton" a w treści listu zawrzeć swoje imię i nazwisko. Losowania zaproszeń dokonamy w poniedziałek 7 marca tuż po wybiciu na wieży ratuszowej godziny dwunastej. Do tego czasu czekamy na Wasze listy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:28:58
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html