Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Sala olimpijska w Ciężkowicach   -   02/10/2003
Po blisko dwóch latach budowy w Ciężkowicach powstała jedna z największych sal gimnastycznych w naszym powiecie, jednocześnie największa inwestycja w powiecie tarnowskim. We wtorek odbyła się uroczystość oddania do użytku sali położonej koło Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Ogloszenie
>

Poprzedziła ją msza św. koncelebrowana przez biskupa Władysława Bobowskiego, który też poświęcił obiekt. W otwarciu wziął udział wybitny sztangista - olimpijczyk Waldemar Baszanowski. W Ciężkowicach rodzi się bowiem pierwsza w powiecie sekcja podnoszenia ciężarów. Sala wybudowana została kosztem ponad 3 mln złotych, dzięki wysiłkom finansowym starostwa tarnowskiego i gminy Ciężkowice. Płyta boiska ma wymiary olimpijskie, widownia mieści 500 osób.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
W.Popiela :
Gratulujac podatnikom Ciezkowic i okolic wydatku 3 000 000 zl, pragne zapytac czy wiedza - ILE TYSIECY ROCZNIE bedzie ich kosztowala eksploatacja, w szczegolnosci ogrzewanie hali [czy moze zastosowano pompy ciepla czerpiace energie z Bialej? czy jednak niekoniecznie]. Czy moze bedzie tak, ze do utrzymania hali w Ciezkowicach tez beda sie dokladali podatnicy z calego powiatu tarnowskiego? Czy hala(budzet lokalny) podzieli los tarnowskiego basenu[i tutejszego budzetu]? Jak wladze hali chca zarabiac na niej? [wesela? co na to remiza?]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W.Popiela :
Szanowna Pani Beato. Kontynuujac PAni styl: "wlasnie ze nie dobrze"!Jesli bowiem maja sprawosc b.dobr± BEZ TAKIEJ SALI (bo nie mieli jej do tej pory) wiec sala jest tylko pomnikiem i kosztem, plus rozrywk±. Jesli same Ciezkowice beda ja oplacaly - NIECH! Tyle tylko, ze jak przypuszczam bedziemy to oplacac my wszyscy z jakichs "dotacji" budzetu panstwa "na rozwoj sportu na wsi" - albo tez okradanie nas bedzie ukryte pod inna nazw±. Jak to u nas. Gdy Pani poswieci temu chwile, z pewnoscia dojdzie Pani do podobnych wnioskow.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


Beata :
Właśnie że dobrze że ta hale tam wybudowali a o ogrzewanie się nie martw :P jakoś sobie poradzą , ale warto było bo tam ludzie naprawde mają b. dobrą sprawność fizyczną ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947