To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: FORMA
  
   Zadbaj o formę - wygraj karnet do fitness klubu !   -   21/11/2003
Niedawno minął rok od momentu rozpoczęcia, przy ulicy Nowy Świat 48, działalności Fitness Klubu "Forma". To najlepiej wyposażony obiekt tego typu w regionie. Właściciele Klubu mają dla inTARnautów niespodziankę. Co miesiąc jeden z Was będzie mógł otrzymać karnet wejściowy na siłownię, salę kondycyjną, zajęcia z aerobiku lub do solarium!

Ogloszenie
>

Fitness Klub FORMA znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy u zbiegu ulic Nowy Świat i PCK. Otoczenie budynku i jego historyczna elewacja nadaje niebywały charakter przestronnym wnętrzom. Przy udziale architekta udało się tu stworzyć niepowtarzalne miejsce, w którym możemy się delektować zarówno nowoczesnymi metodami treningu, tradycyjnym masażem, jak również mile spędzonym czasem w klubowej kawiarence. Klub posiada także swój własny parking.

Miejsce stworzono z myślą o ludziach aktywnych. Placówka dysponuje profesjonalną kadrą instruktorów , którzy chcą dzielić się z każdym odwiedzającym klub swoją wiedzą i umiejętnościami. Użytkownicy mogą doskonale wymodelować sylwetkę według własnych upodaobań, kształtować i podnosić sprawność wszystkich cech motorycznych , a także zrelaksować się i w miłej atmosferze odpocząć. Wszystkiego, co kojarzy się z dobrą formą można doświadczyć na 750 m2 klubu. Jest tu siłownia, dwie sale do aerobiku, sala kondycyjna wyposażona w profesjonalne rowery stacjonarne, sauny fińskie, nowoczesne solarium , gabinet masażu i kawiarnia.
Z ofertą Klubu można się zapoznać na stronie internetowej :www.fitnessforma.pl lub bezposrednio pojawiając się w Klubie.

Klub zaprasza codziennie wszystkich mieszkańców miasta, regionu i przyjezdnych. Ale wśród tych osób, które kiedykolwiek, w jakimkolwiek celu odwiedziły lub odwiedzą obiekt przy ul. Nowy Świat 48 i zechcą podzielić się swoimi wrażeniami na ten temat z innymi użytkownikami portalu OKAY - raz w miesiącu rozlosowywać będziemy jeden karnet do Klubu, obejmujący osiem wejść na siłownię, salę kondycyjną lub zajęcia z aerobiku albo 40 minut (łącznie) w solarium.
Krótkie, ale pisemnie wyrażone wrażenia należy przesyłać na adres film@okay.pl z dopiskiem "FORMA". Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego (wyłącznie do celów, związanych z losowaniem nagrody). Jeśli jednak nie macie nic przeciwko publikacji swojego imienia i nazwiska jako podpisu pod tekstem - napiszcie o tym, w przeciwnym wypadku podajcie nick/ ksywkę / pseudo, jakim chcecie, abyśmy opatrzyli waszą wypowiedź.
Zwycięzcy każdego z losowań zostaną ogłoszeni na stronie portalu i natychmiast powiadomieni telefonicznie.
ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w konkursie !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 17:07:22
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html