To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Dzieci pozostają w gimnazjum   -   04/3/2005
Na tę wiadomość rodzice i uczniowie z Nowej Jastrząbki w powiecie tarnowskim czekali z niecierpliwością. Tamtejsi gimnazjaliści mogą się na razie uczyć w swojej szkole, nie będą musieli jeździć do Starych Żukowic - zdecydowała małopolska kurator oświaty. Elżbieta Lęcznarowicz (na zdjęciu) postanowiła rozstrzygnąć sprawę osobiście, bowiem dzieci od poniedziałku nie miały żadnych lekcji. Nie przyjeżdżali do nich nauczyciele, w szkole pilnowali ich rodzice.

Ogloszenie
>

- Dzieci uczyć sie tam będą do sierpnia, co dalej, decyzję w tej sprawie podejmę w najbliższym czasie - powiedziała Lęcznarowicz.
Rodzice dzieci z Nowej Jastrząbki sprzeciwiali się zlikwidowaniu tam oddziału gimnazjum i przeniesieniu uczniów do szkoły znajdującej się kilka kilometrów dalej. Bernadeta Walczak, dyrektor gimnazjum w Starych Żukowicach powiedziała nam, że skoro kurator oświaty zdecydowała, gdzie mają się uczyć dzieci, nie będzie robić żadnych przeszkód. Ale nadal uważa, że lepsze warunki kształcenia są w jej szkole.
Wszystko wskazuje więc na to, że w poniedziałek dzieci z gimnazjum w Nowej Jastrząbce będą mieć wreszcie lekcje, a ich rodzice zakończą trwający blisko tydzień protest. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(05-03-2005) kt :
Zmienić wójta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-03-2005) kt :
Zmienić wójta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-03-2005) tarnowianin :
Co to da, trzeba wymienić starych niereformowalnych ludzi, władze trzeba oddać młodym i energicznym ludziom, w szkolnictwie i w tym (cyrku) sejmie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-03-2005) urodzony 81 :
tarnowianin brawo brawo brawo

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl