Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Języki za grosze   -   08/3/2005
Ponad dwieście osób - za symboliczną odpłatnością - skorzysta z nauki języków obcych, dzięki realizacji projektu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Studium Języków Obcych przy Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej wygrało konkurs przeprowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego).

Ogloszenie
>

Projekt „Wzrost kompetencji językowych osób aktywnych zawodowo” współfinansowany będzie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach ZPORR Priorytet II. Odpowiada on na potrzebę zwiększania konkurencyjności polskich regionów w UE poprzez rozszerzenie umiejętności i nabycie nowych kwalifikacji zawodowych przez osoby aktywne zawodowo. Dlatego warunkiem koniecznym dla zainteresowanych jest zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Projekt wpisuje się w ramy Strategii Rozwoju Województwa oraz Programu Rozwoju Rynku Pracy, działając na rzecz „podnoszenia konkurencyjności województwa pod względem jakości siły roboczej”. W regionie byłego województwa tarnowskiego istnieje wiele firm działających na rynku unijnym, a stale rośnie liczba firm międzynarodowych lokujących swoje siedziby w regionie, w których konieczna jest znajomość języków obcych. Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta Tarnowa, powiatu tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego oraz bocheńskiego) zatrudnionych w ramach umowy o pracę. Uczestnicy kursów płacić będą jedynie 100 zł (10 % wartości rynkowej) za 100 godzin realizowanych w dwóch semestrach.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyjmowania zgłoszeń zainteresowani znajdą na stronie internetowej www.mwse.edu.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(10-03-2005) gonzo :
Dlaczego tylko zatrudnieni na umowę o pracę mogą z tego korzystać a inni (np. bezrobotni) nie ? A swoją drogą to znowu wszyscy płacimy a korzystają niektórzy akurat wytypowani przez wszechwładnych urzędników.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-03-2005) anka :
a ja sie obawiam jednego, ze miejsca na tych kursach sa juz obstawione, jakis taki korupcyjny pod tym wzgledem Tarnowek mi sie wydaje, a szkoda bo to moje rodzinne miasto

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl