Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ruszają Targi EXPO-BUD   -   10/3/2005
W piątek ruszają na hali "Jaskółka" XI Targi Budownictwa, Materiałów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz EXPO-BUD. Ta największa impreza wystawiennicza w regionie od lat inauguruje u nas sezon budowlany. Rokrocznie około 100 wystawców na kilkudziesięciu stoiskach prezentuje swoje osiągnięcia 10-12 tysiącom zwiedzających. W trakcie targów poznajemy też laureatów kolejnej edycji konkursu „Najwyższa Jakość Małopolska”. Nie inaczej będzie i w tym roku.

Ogloszenie
>

Uroczystość otwarcia targów połączona z wręczeniem nagród „Najwyższa Jakość Małopolska” odbędzie się w piątek około 11.00. Tego dnia, podobnie jak w sobotę, wystawa czynna będzie w godzinach 10.00-18.00. W niedzielę natomiast, ostatni dzień targów, ekspozycja czynna będzie dla zwiedzających o dwie godziny krócej. Targom towarzyszyć będą liczne prezentacje, seminaria i konkursy. Konkurs dla wystawców rozstrzygnięty zostanie w sobotę a dla zwiedzających na godzinę przed zamknięciem imprezy. Organizatorem targów jest od 11 lat Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie.
Na tych, którzy zechcą odwiedzić halę "Jaskółka" w trakcie weekendu czekają też inne, pozabudowlane atrakcje, m.in. prezentacja dwóch tarnowskich żużlowców - Stanisława Burzy i Roberta Wardzały, sponsorowanych przez firmy Tarnawa i Tarnava. Sportowcy obiecują autograf i pozowanie do zdjęcia wszystkim chętnym kibicom.

Tymczasem przedsiębiorstwa branży budowlanej zaczynają odczuwać oznaki pewnego ożywienia na tym rynku. Jak donosi Radio MAKS - Tarnowskie Zakłady Ceramiki Budowlanej Leier - największy producent cegieł, nie tylko w regionie, wypracowały kika milionów zysku za ubiegły rok. Jak podkreślał w rozmowie z dziennikarzem rozgłośni prezes firmy Lesław Paciorek - wpływ na dobry wynik miał nie tyle boom inwestycyjny przed wzrostem podatku VAT na materiały budowlane w maju ubiegłego roku, co realizacja wieloletniego planu sprzedaży. Za kompleksową modernizację urządzeń i przeprowadzenie restrukturyzacji, firmę nagrodził właśnie wojewoda małopolski. Zakłady Ceramiki Budowlanej w Woli Rzędzińskiej wyróżniono w kategorii inwestycje zagraniczne. Zarząd przedsiębiorstwa nagrodę odbierze w przyszłym tygodniu w Krakowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(13-03-2005) pesymista :
za rok pewnie preniosa do sącza:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-03-2005) Tarnowianin73 :
o sensie takich targow swiadczy suma podpisanych umow chandlowych .Ale jakos nic w tym temacie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-03-2005) ziom :
"chandlowych" - cofnij się ośle do podstawówki!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl