To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Wielkanoc w Tarnowie"   -   16/3/2005
Świąteczne konkursy dla całych rodzin, wystawa "Wielkanoc w Babcinej Izbie", Kiermasz Wielkanocny, koncerty zespołów regionalnych - tak będzie w najbliższą sobotę 19 marca pod Muzeum Etnograficznym w Tarnowie. Impreza "Wielkanoc w Tarnowie" rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 15:00.

Ogloszenie
>

Głównym motywem imprezy jest "jajko". Przygotowanych zostanie m.in. 4000 jaj do rozdawania z życzeniami świątecznymi i do konkursów np. slalomu z jajkiem. Na ulicy Krakowskiej staną kramy. Od 10:00 do 14:00 grać będą zespoły ludowe "Kasinianie - Zagórzanie" i "Łoniowiacy". O 13:00 w Muzeum Etnograficznym otwarta zostanie wystawa "Wielkanoc w Babcinej Izbie". Poprzednia edycja wystawy cieszyła się sporym zainteresowaniem. Z kolei o 14:00 w Restauracji Bristol rozstrzygnięty zostanie XVI Regionalny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Zapraszamy.

Organizatorem "Wielkanocy w Tarnowie" jest Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa, Agencja "ArtMaks", MCK Sokół w Nowym Sączu, Muzeum Etnograficzne w Tarnowie. Pomagają tarnowskie szkoły: Zespół Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych, Zespół Szkół Agrotechnicznych i Samochodowych, Zespół Szkół Plastycznych.

W związku z "Wielkanocą" Urząd Miasta informuje, że nastąpi zmiana organizacji ruchu. W sobotę o 6:00 do 18:00 zamknięta będzie ulica Krakowska od ul. Nowy Świat do ul. Staszica.
Dojazd do górnego odcinka ul. Krakowskiej i Rynku od ul. Nowy Świat nastąpi ulicami Batorego i Staszica.

na podstawie informacji Urzędu Miasta Tarnowa
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:07:35
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html