Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  II Miejskie Targi Edukacyjne   -   24/3/2005
W dniach 14-15 kwietnia na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 odbędą się, już po raz drugi, miejskie targi edukacyjne dla gimnazjalistów. Ubiegłoroczna impreza okazała się "strzałem w dziesiątkę", swoje oferty zaprezentowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Tarnowa a targi odwiedziły setki, jeśli nie tysiące, gimnazjalistów oraz ich rodziców z całego regionu.

Ogloszenie
>

II Miejskie Targi Edukacyjne organizowane są przez Ochotnicze Hufce Pracy w Tarnowie tj.: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Centrum Kształcenia i Wychowania wspólnie z Wydziałem Edukacji Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Tarnowa. Zarówno w czwartek 7 kwietnia jak i piątek 8-go targi otwarte będą od godziny 10.00 do 16.00.

Adresatami tego przedsięwzięcia - piszą w swoim zaproszeniu organizatorzy - jest młodzież ze szkół gimnazjalnych Tarnowa oraz gmin ościennych, obecni i przyszli absolwenci oraz ich rodzice. W trakcie trwania targów swoją ofertę zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne z Tarnowa.
Targi Edukacyjne mają charakter otwarty, będą, więc dobrą okazją do zdobycia m.in. informacji niezbędnych do podjęcia dalszego cyklu kształcenia, znalezienia swojego miejsca przez młodych ludzi na bogatym tarnowskim rynku edukacyjnym.
Z oferty edukacyjnej będzie mogła skorzystać młodzież defaworyzowana, mająca problemy z nauką oraz młodzież pochodząca z rodzin dysfunkcyjnych; oferty dającej możliwość uzyskania wykształcenia i przygotowania zawodowego dla tej grupy młodzieży przedstawią jednostki organizacyjne Ochotniczych Hufców Pracy w ramach „Dni otwartych Ochotniczych Hufców Pracy”.
Oferta dla gimnazjalistów obejmuje również możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych z preorientacji zawodowej, pt: „Jak wybrać zawód”, jak również skorzystać z indywidualnych porad udzielanych przez doradców zawodowych Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Tarnowie, w zakresie: określenia predyspozycji zawodowych, planowania kariery zawodowej, wyboru szkoły i tworzenia indywidualnego planu działania.
Na Targach swoją ofertę zaprezentują instytucje wspomagające młodych ludzi, w tym m.in.: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Portal inTARnet.pl objął nad targami patronat medialny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl