Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przedświąteczne dary dla Tarnowian   -   25/3/2005
Rano w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego "Tratwa" najbiedniejszych a potem na placu Sobieskiego wszystkich - tak w Wielki Czwartek obdarowywano przedświątecznie Tarnowian. Akcję pod hasłem „Dzielić się chlebem” na "Tratwie" jak co roku zorganizowało Radio RDN Małopolska. Rozgłośnia ta, obok Gazety Krakowskiej i MTK patronowała też imprezie na placu Sobieskiego. Pomysłodawcami i sponsorami tego spotkania byli natomiast senator Józef Sztorc, Paweł Augustyn, Zdzisław Szuba i Wojciech Filemonowicz.

Ogloszenie
>

W Duszpasterstwie Akademickim paczki z żywnością i świątecznymi barankami otrzymało, m.in. z rąk biskupa Wiktora Skworca, kilkuset potrzebujących, którzy czekali na dary od wczesnych godzin porannych.
Na placu Sobieskiego natomiast rozdawano jajka (10 tysięcy !), chleb (kilkaset bochenków) i chrzan (ponad 30 kilogramów). Na miejscu można było skosztować wiejskiego chleba ze smalcem i skrawkami oraz wielkanocnego żurku. W trakcie poczęstunku przygrywała kapela "Franty". Do sympatycznego spotkania z mieszkańcami doszło dzięki przychylności senatora Józefa Sztorca, prezesa Małopolskiej Izby Rolniczej Pawła Augustyna, szefa grupy producenckiej "Nad Nidą" Zdzisława Szuby oraz prezesa fundacji im. A. Urbańczyka Wojciecha Filemonowicza.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl