To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Międzynarodowy Dzień Teatru   -   05/4/2005
Raczej skromny przebieg miał Międzynarodowy Dzień Teatru, obchodzony w primaaprilisowe popołudnie w „Solskim”. Był bankiecik, były nagrody, „koperty” i upominki. Był też wiceprezydent Andrzej Sasak, któremu udało się popełnić ciekawy lapsus słowny: na stwierdzenie że „teatr mamy dzięki władzy” prezydent kurtuazyjnie odparł: „to władza istnieje dzięki teatrowi”.

Ogloszenie

Coś symbolicznego miały w sobie także wystawione we foyer litery „teatr”, które widowiskowo zapłonęły żywym ogniem. Szybko jednak z płomieni pozostały „popioły” i dyrektor Wojciech Markiewicz postanowił ożywić je stwierdzeniem iż „teatr odradza się jak feniks z popiołów.” Międzynarodowy Dzień Teatru to święto nie tylko aktorów, ale także i całej ekipy technicznej – słowem ludzi, dzięki którym cały przybytek Melpomeny „kręci się”. Nie obeszło się więc i bez jubileuszy – tych pamiętanych, jak dwudziestolecie pracy zawodowej pani Bogusława Podstolska – Kras, jak i tych zapomnianych – Tadeusz Wiśniowski jako elektryk pracuje w „Solskim” już 35 lat. Wszyscy pracownicy teatru otrzymali okolicznościowe upominki, zaś niektórzy – nagrody, osobno wręczane przez prezydenta i przez dyrektora Wojciecha Markiewicza.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:59:10
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html