To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Tarnowskie akcenty sportowe z pierwszych stron gazet   -   03/10/2003
W sytuacji wielkiej mizerii lokalnego sportu przyszło nam doszukiwać się tarnowskich akcentów w głośnych sukcesach i ogólnopolskich wydarzeniach. To, że takie akcenty znajdujemy najlepiej świadczy o tym, że potencjał jest ... W ostatnich dniach przypominaliśmy sobie związki sportowe z Tarnowem nowego fizjologa Adama Małysza - prof. Aleksandra Tyki oraz świeżo upieczonej mistrzyni Europy w siatkówce - Agaty Mróz.

Ogloszenie
>

Ta ostatnia , do niedawna jeszcze zawodniczka MKS Tarnovia , a teraz BKS Bielsko - Biała , gościła nawet wczoraj w nadwątockim grodzie.

Kilka dni temu natomiast Polski Związek Narciarski dokonał zmian w sztabie medycznym, który pracuje wokół kadry polskich skoczków - informuje oficjalny serwis sekcji piłkarskiej Unii Tarnów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie osoba nowego fizjologa kadry, czyli: prof. nadzwyczajnego dr hab. Aleksandra Tyki z krakowskiej AWF. 52-letni Tyka jest tarnowianinem, a za młodu był piłkarzem w Unii Tarnów! Jak sam opowiada: "Byłem nawet w kadrze Polski juniorów z takimi futbolowymi tuzami, jak Antoni Szymanowski, Kazimierz Kmiecik. Zagrałem parę meczów w drużynie seniorów Unii. Mam papiery trenera II klasy w piłce nożnej."
Czyli możemy teraz śmiało powiedzieć , że mamy swojego człowieka przy Małyszu! Przy okazji warto wspomnieć iż, naszego najlepszego skoczka otaczać będzie także druga osoba blisko związana z futbolem, mianowicie nowym psychologiem kadry skoczków narciarskich został 27-letni pracownik katowickiej AWF Maciej Andryszczak, który na codzień jest arbitrem głównym w III lidze, jako asystent nawet w pierwszej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:21:31
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html