To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W sobotę w Toruniu ? W niedzielę w Mościcach   -   07/4/2005
W ciszy i skupieniu przygotowują się do odroczonej inauguracji sezonu żużlowcy Unii Tarnów. Istnieje jeszcze cień szansy, że drużyna mistrzów Polski rozegra aż dwa mecze w trakcie nadchodzącego weekendu. Odwołany z powodu śmierci papieża niedzielny mecz w Toruniu działacze Apatora chcieli rozegrać już w sobotę 9 kwietnia. Nie przystały na to władze tarnowskiego klubu, proponując 19 lub 22 kwietnia, co z kolei nie podoba się Torunianom. Bez takich przepychanek, zgodnie z terminarzem, powinien się odbyć natomiast mecz niedzielny, z Atlasem w Mościcach. Jeśli oczywiście nie przeszkodzi pogoda...

Ogloszenie
>

A prognozy na niedzielę nie są niestety najlepsze. Z ich powodu z zaplanowanej relacji z meczu Unii Tarnów z Atlasem Wrocław wycofał się Polsat Sport. Poinformował o tym Marcin Feddek z redakcji sportowej Polsatu. - Dogadaliśmy się szybko z działaczami BTŻ i przenosimy się do Bydgoszczy - powiedział redaktorom "Gazety Wyborczej".

Los sprawia, że inauguracja sezonu żużlowego 2005 rozpoczyna się dla Tarnowian dokładnie w tym miejscu, w którym zakończył się znakomity dla "jaskółek" sezon 2004. Ekstraligę rozpoczynamy od rewanżu za dramatyczny mecz z 26 września ub.r. To jeszcze bardziej podnosi rangę niedzielnego pojedynku.
Już wiadomo, że inauguracja sezonu w Mościcach pozbawiona zostanie - z oczywistych względów, wszak mecz rozegrany zostanie tuż po (oficjalnym tylko) zakończeniu żałoby narodowej - planowanej wcześniej, głośnej oprawy. Władze klubu apelują o jak najgodniejsze zachowanie kibiców na stadionie.

W związku z meczem żużlowym Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie organizuje dodatkowe 10 kwietnia kursy na liniach 0a i 9.
Dodatkowe kursy będą wykonywane w następującym czasie: linia 0a; z przystanku AL.Jana Pawła II ; pętla o godz. 13.50, 13.55, 14.05, 14.25 i 14.30.
linia 9; z przystanku Lwowska ; Rzędzin o godz. 13.45, 13.50, 14.00, 14.10, 14.20 i 14.30.
Odwóz po meczu: Dodatkowe kursy będą wykonywane po zakończeniu meczu i zapełnieniu autobusu. Autobusy dodatkowe linii 0a będą odjeżdżać z planu manewrowego w Mościcach, autobusy dodatkowe na linii 9 będą odjeżdżać z przystanku przy ul. Czerwonych Klonów obok stadionu.
Przed wejściem do autobusu linii specjalnej wymagane będzie okazanie biletu na przejazd. Osoby nie posiadające biletów oraz uprawnień do bezpłatnych przejazdów, chcąc skorzystać z przejazdu będą mogły nabyć bilet w kiosku obok przystanku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:07:50
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html