To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Giełda minerałów, skamieniałości ...   -   07/4/2005
W sobote i niedziele w klubie "Gwiazda" ul. Kopernika 7 od godziny 10.00 trwać będzie międzynarodowa wystawa i giełda minerałów, skamieniałości i wyrobów jubilerskich. Impreza organizowana jest już po raz czwarty. Prezentowane są na niej najpiękniejsze wytwory natury i powstałe ręką człowieka ozdoby, w tym biżuteria. Wiele z nich będzie można nie tylko obejrzeć ale też nabyć.

Ogloszenie
>

W zamyśle organizatorów wystawa ma prezentować to, co pięknego stworzyła w przeszłości natura, ale także przedmioty użytkowe, które wykonuje z tych materiałów człowiek. Można będzie obejrzeć i kupić m.in. biżuterię wykonaną z kamieni szlachetnych i bursztynu, lampy, wazony, zegary oraz szereg oryginalnych drobiazgów i bibelotów. Dużym zainteresowaniem cieszą się również współczesne twory natury: muszle, preparowane zwierzęta morskie, tropikalne owady, motyle, pająki.
Biletowana wystawa odbędzie się w Domu Kultury Gwiazda, w sobotę, w godz. 10.00 -18.00 i niedzielę, w godz. 10.00 - 17.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:13:00
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html