To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu   -   07/4/2005
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu- dziś to zdanie nabiera szczególnego wymiaru. - Tam po prostu trzeba być! - słychać na ustach wielu osób. 6 autokarów, czyli blisko 300 pielgrzymów z Tarnowa, Bochni Nowego Sącza i Porąbki Uszewskiej jest już w drodze do Watykanu. Wyjazd zorganizowało diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe w Porąbce Uszewskiej - informuje Radio RDN.

Ogloszenie

Osób chętnych na wyjazd było mnóstwo. Ksiądz Wojciech Rzemiński przewodnik grupy z Kościoła Błogosławionej Karoliny, mówi że ludzie zgłaszali się do ostatniej chwili. Musieli pokonać najróżniejsze trudności; załatwić sobie urlopy, zorganizować wyjazd.
Zdarzały się również swoiste ... cuda. Do Dominiki, młodej Tarnowianki, studentki UJ, stojącej na krakowskim dworcu w kolejce po bilety kolejowe do Rzymu dla swoich rodziców, podeszła we wtorek ekipa CNN. Gdy dowiedzieli się, że z powodów braków finansowych Dominika nie może też kupić biletu dla siebie ... zasponsorowali jej taki wyjazd. W zamian za tę pomoc Tarnowianka ma nakręcić na powierzonej jej kamerze film z kilkunastogodzinnej podróży pielgrzymów pociągiem. Wczoraj telewizja CNN pokazywała w swoim programie moment pakowania się Dominiki i jej rodziców oraz wyruszenia w podróż do Rzymu. Na miejscu ma ją odebrać rzymska ekipa amerykańskiej telewizji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:16:39
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html