To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Piątkowy konkurs filmowy Okay i Millennium   -   03/10/2003
Dzisiaj na ekrany polskich kin wchodzi film Roberta Rodrigueza "Pewnego razu w Meksyku. DESPERADO 2". Kolejne przygody nieustraszonego gitarzysty El Mariachi będzie można podziwiać także w tarnowskim kinie "Millennium". Mamy zaproszenia na premierowe seanse dla inTARnautów.

Ogloszenie

PEWNEGO RAZU W MEKSYKU: DESPERADO 2
USA, 2003
akcja, 101 min
Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: Antonio Banderas, Salma Hayek, Johnny Depp, Willem Dafoe, Enrique Iglesias, Marco Leonardi

Słynny, siejący postrach i zniszczenie mściciel (Antonio Banderas), podróżujący z podręcznym arsenałem w futerale od gitary, odkąd przeżył osobistą tragedię, żyje w odosobnieniu. Odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands (Johnny Depp). El Mariachi miałby udaremnić zamach na prezydenta Meksyku. To Barrillo (Willem Dafoe), złowrogi narkotykowy baron, uknuł morderczy plan. El Mariachi przystaje na propozycję agenta, bo ma własne krwawe rachunki do wyrównania. Wyrusza do walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów – Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi).

Meksykański reżyser Robert Rodriguez, za namową swego przyjaciela-filmowca Quentina Tarantino, zamyka tym filmem trylogię o nieobliczalnym gitarzyście.
Nowy film Roberta Rodrigueza odniósł już wielki sukces w Stanach Zjednoczonych. Film (o budżecie 29 milionów dolarów) w swój premierowy weekend zarobił ponad 24 miliony! Jest to trzecie otwarcie (czyli wynik filmu po pierwszym weekendzie na ekranach) w historii wrześniowych premier kina amerykańskiego.

Jak co tydzień mamy dwa podwójne zaproszenia do rozlosowania wśród osób, które rozwiążą zagadkę "Dlaczego film nosi tytuł Desperado 2 , skoro zamyka trylogię o El Mariachi ?" i prawidłową odpowiedź prześlą , wraz z kontaktem tel. i nazwiskiem oraz wyborem odpowiedniego seansu (od 3 do 5 X), na adres tarnow@okay.pl. Na odpowiedzi czekamy do godz. 12.00 w piątek 3 października. Z repertuarem "Millenium" zapoznasz się tutaj. Zwracamy uwagę na ostatnie dni wyświetlania w kinie znakomitego chińskiego dramatu historycznego "HERO" !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:59:03
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html