To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzikie wysypiska śmieci - apel do władz   -   27/4/2005
Kilka dni temu jeden z inTARnautów (nazwisko znane redakcji) przesłał nam list - interwencję w sprawie dzikich wysypisk śmieci, powstających bezkarnie w wielu miejscach Tarnowa. W ciągu zaledwie jednego spaceru nasz czytelnik zobaczył kilka takich wysypisk, łagodnie mówiąc niepodnoszących estetyki miasta. Zaniepokojony inTARnauta chce - za naszym pośrednictwem - upublicznić ów "śmierdzący i brudny" problem, apelując o pilną interwencję przez służby miejskie. Oto pełna treść listu oraz jedna przesłana przez poirytowanego czytelnika fotka.

Ogloszenie

Wybrałem się wczoraj na spacer północną obwodnicą Tarnowa (ul. Prymasa Wyszyńskiego), doszedłem do ul. Hodowlanej i moim oczom ukazały się hałdy śmieci, gruzu, toksycznych odpadów itp. Podobnie przy samej obwodnicy, w połowie drogi między skrzyżowaniem z ul. Klikowską a przejazdem kolejowym na obwodnicy, w kierunku Zakładów Azotowych
Co najlepsze, przy jezdni widnieją co parę metrów tablice z zakazem wysypywania śmieci postawione przez Urząd Miasta Tarnowa (sic!).

APELUJĘ DO WAS, KOCHANI, O INTERWENCJĘ POPRZEZ WASZ PORTAL U PANA BIENIA, NASZEGO (NIE*)MIŁOŚCIWIE* (*-niepotrzebne skreślić) PANUJĄCEGO NAM PREZYDENTA O ZROBIENIE W KOŃCU PORZĄDKÓW Z DZIKIMI WYSYPISKAMI W NASZYM MIEŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystarczy przejść się po Lasku Lipie, po Piaskówce, aż nóż się w kieszeni otwiera!!!
Wiem, że p. Bień swego czasu wypowiadał się w lokalnych mediach aby zgłaszać mu takie przypadku, on jest od tego aby temu przeciwdziałać.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:53:04
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html