To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wernisaż w BWA   -   28/4/2005
Galeria Miejska BWA w Tarnowie zaprasza do „Pasażu Tertila” na wernisaż wystawy fotografii orz grafiki Mateusza Kudrańskiego, który odbędzie się w piątek, 29 kwietnia o godzinie 19-tej. Imprezie towarzyszyć będzie promocja albumu „Małopolska Baśń – Rożnów i okolice”.

Ogloszenie
>

Jednym z ostatnich sukcesów BWA niewątpliwie była wystawa „Sztuka Książki – Wędrówka” (już zamknięta) oraz wystawa obrazów i „spotkania multimedialne” ze Zdzisławem Beksińskim – prace zmarłego niedawno artysty oglądać można codziennie, do 22 maja, w godzinach 10 -17 (niedziela 11 – 16, sobota - nieczynne) w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10. Wystawa jest biletowana.
Nie jest to jednak jedyna ekspozycja, przygotowana pod patronatem BWA; w holu hotelu Tarnovia do końca maja wystawione będą grafiki Teresy Szuszkiewicz – Spryszak; również do końca maja na parterze Sali Konferencyjnej obejrzymy „Panoramy” – fotografię artystyczną Piotra Barszczowskiego.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:31:08
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html