To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pasaż kulinarny    -   29/4/2005
Kontynuujemy nasz Pasaż Kulinarny rozpoczęty w okresie wielkanocnym. Cyklicznie prezentować w nim będziemy potrawy znajdujące się w karcie dań Restauracji Pasaż , każdą z nich mogą Państwo przygotować również samodzielnie. Naszym przewodnikiem po krainie smaku jest Szef Kuchni staromiejskiej restauracji Wojciech Wołosowski. Już pierwsza odsłona cyklu z przepisami wielkanocnymi spotkała się ze sporym zainteresowaniem inTARnautów.

Ogloszenie
>

W tym tygodniu proponujemy polędwicę „Czarnolas” na placku kapuścianym, według zmodyfikowanego, autorskiego pomysłu mistrza kuchni Wojciecha Wołosowskiego. „Pasaż” jest jedyną restauracją, w której spróbować możemy tej potrawy w takiej wersji.
Do jej przygotowania potrzebować będziemy polędwicy wołowej, jajka, mąki pszennej i ziemniaczanej, sera żółtego i białego wina. Za farsz posłuży nam podsmażana cebulka z borowikiem; jako dodatek znakomicie komponować się będzie sałatka śródziemnomorska na bazie salsefii, bakłażana i fasolki szparagowej. Posłuchaj jak przygotować polędwicę „Czarnolas” - (((mp3)))

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:07:32
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html