Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Koncert - hołd dla Papieża   -   04/5/2005
Doktor Jacek Roik oraz proboszcz Parafii pw. Św. Rodziny ks. Jerzy Berdychowski zapraszają 18 maja o godz. 19.30 do Kościoła XX Misjonarzy w Tarnowie na uroczysty koncert "AVE MARIA" w hołdzie zmarłemu przed miesiącem Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Wstęp na koncert jest wolny. Przed koncertem zbierane będą datki na potrzeby Tarnowskiego Hospicjum Domowego.

Ogloszenie
>

W koncercie wystąpią:
Ewa Warta-Śmietana – sopran
Alicja Krzemińska-Płonka – sopran
Jerzy Sypek- bas
Renata Żełobowska - Orzechowska - fortepian.
W programie utwory: G.F. Haendel, J. S. Bach, Ch. Gounod, W. A. Mozart, A. Stradella, C. Franck, V. Bellini, G. Donizetti.

Przed Koncertem będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na potrzeby Tarnowskiego Hospicjum Domowego działającego przy Parafii Św. Rodziny, które niesie pomoc chorym w stanach terminalnych na terenie Tarnowa i okolicy.

Główny sponsor wydarzenia - Citibank Handlowy ze swoim tarnowskim oddziałem (ul. Wałowa 5) zaplanował tez specjalną promocję upominkową dla uczestników koncertu. Począwszy od 10 maja można będzie pobierać, m.in. w tarnowskiej siedzibie CitiBanku Handlowego od godz. 10.00 do 18.00, bezpłatne zaproszenia na koncert \\\"Ave Maria\\\". Natomiast od 19 do 31 maja na osoby, które trafią z takim zaproszeniem do oddziału, czekać będą upominki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(05-05-2005) LOPis :
dlaczego niezrobice koncertu dla mlodziezy zeby uczcic naszego papieza na takie cos to nikt nieche przyjsc

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-05-2005) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
Proponuję aby Mlodzież chociaż raz przyszła na taki KOncert, gdzie uslyszy same "hity" muzyki poważnej, przyda się w dalszym zyciu , bo do końca zycia nie da się sluchac tylko muzyki mlodzieżowej. Za niedługo opublikuję na mojej stronie www.jroik.manpol.net szczególowy program KOncertu w dniu 18 maja b.r. w Kosciele XX Misjonarzy! Zapraszam seredcznie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-05-2005) popieram :
Popieram działania organizatorów . Tego nie mozna krytykować . Wręcz nam nie wolno .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-05-2005) jj :
Do LOPis - na szczęście takiej muzyki młodzi ludzie też słuchają. Czarne oczy może i mają coś w sobie ale... jakby to powiedzieć, można jadać paprykaż szczeciński ale wykwintna kuchnia ma to do siebie że jest wykwintna. Poza tym Proboszcz Berdychowski to mercedes w śród księży i jak coś organizuje to trzeba mu zaufać. Jurek to poprostu fajny gość i ten koncert też będzie OK. To wszystko dla panięci JP II. przyjdżcie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2005) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
Jeżeli Ktoś sobie zyczy obejrzeć plakat zapowiadający Koncert Papieski "Ave Maria" w dniu 18 maja b.r. w Kościele XX Misjonarzy to rposze napsiac do mnie! Ten plakat - mam prośbe do Wszystkich, ktorzy się wybieraja do "Misjonarzy" we środę można rozesłać do swoich Przyjaciól i Znajomych! Oby nas było jak najwięćej, jak w tych pamiętnych, niezapomnianych dniach po 2 kwietnia b.r. Byc moze zastanie ans godizna "21.37" u "Misjonarzy a wieć "Barkę" odspiewamy Wszyscy z Artystami! Zapraszam! Jacek Roik, www.jroik.manpol.net

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-05-2005) maly :
Rozświećmy aleje Jana Pawła w dniu Jego urodzin. Jutro o godz. 21.37!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947