Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Prezydentowa o swojej fundacji    -   13/5/2005
Coraz większą czkawką odbija się aferalność i kompromitacja lewicy – w ostatnim czasie dostaje się m.in. Jolancie Kwaśniewskiej i fundacji „Porozumienie bez barier.” Sejmowa komisja śledcza docieka, czy ta organizacja pożytku publicznego nie była pralnią brudnych pieniędzy, opierając swe dociekania m.in. na rewelacjach osób mających problemy z wymiarem sprawiedliwości. Zdaniem pani prezydentowej właśnie rozpoczęła się kampania wyborcza, polegająca na opluwaniu i oszczerstwach; siłą rzeczy, podczas wizyty Jolanty Kwaśniewskiej w Tarnowie, przy okazji „III Tarnowskiej Kropli” nie mogło zabraknąć także pytań o te drażliwe kwestie.

Ogloszenie
>

Podczas zorganizowanej konferencji prasowej, która szybko odbiegła od tematu spotkania, dziennikarską „drapieżnością” i dociekliwością jako jedyny z dziennikarzy wykazał się Marek Kołdras z „Radia Maks”; za jego sprawą padło wreszcie wiszące w powietrzu pytanie o stawiennictwo Jolanty Kwaśniewskiej przed sejmową komisją śledczą badającą aferę „Orlenu”.
„Pierwsza dama RP” stwierdziła m.in., iż jej fundacja jest jedną z nielicznych, które na swoją działalność przeznaczają zaledwie 2% środków. –Każdy może mi spokojnie spojrzeć w oczy i zapytać: „czy w uczciwy sposób prowadzi pani fundację?” - i ja każdemu mogę spokojnie spojrzeć w oczy i powiedzieć: „tak i przez te dziesięć lat nikomu nie załatwiałam za to żadnych spotkań z prezydentem” – stwierdziła Jolanta Kwaśniewska. –Co więcej, uważam, że złodzieje o lepkich dłoniach, pełniący państwowe funkcje, powinni zostać napiętnowani. I nie mogę pojąć, że przez tyle lat nie udało się wypracować w tej kwestii żadnych mechanizmów kontrolnych.
Zdaniem żony prezydenta związane z jej osobą dociekania sejmowej komisji są elementem opartej na inwektywach kampanii wyborczej, w której autorytetami moralnymi stały się osoby mające problemy z prawem. –To jest sąd kapturowy nad moją osobą i nad moją uczciwością; jesteśmy w oparach obłędu. Ja nie umiem ocenić intencji osób, które w ciągu tych dziesięciu lat wspomagały naszą działalność, bohaterów skandali, o które pytała komisja nie znam, a zdjęcia robiła sobie ze mną niezliczona liczba osób podczas rozmaitych spotkań.

Dochnal, Kulczyk, Mazur, darczyńcy fundacji – tego wszystkiego i więcej wysłuchasz w pliku (((mp3))), będącym obszernym montażem z konferencji prasowej.
Informacje – w tym wykaz darczyńców i wysokość wpłacanych w poszczególnych latach kwot możesz także znaleźć na oficjalnej stronie fundacji http://www.fpbb.qdnet.pl/
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(13-05-2005) chwd sld :
byś zdechł.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) lepsus :
tak, tak, a gdyby nie było Kołdrasa, to pewno nikt nie zadałby tego pytania, bo przecież od prawie roku nikt go nie zadaje, tylko samo sobie wisi w tych mediach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) żul janik :
kwasniewska , jak to jest z tym twoim męzem, ma tego magistra czy nie?? ps. a ty masz podstawówke?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) rmf fm :
hahah radio maks.. hahahah . macie troche skrzywione wiadomosci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) problemy z czytaniem :
Problem czytania ze zrozumieniem czytanego tekstu jak widzę jest coraz poważniejszy - jak jest napisane: Kołdras był jedynym dziennikarzem który podczas tej konferencji zadał to pytanie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) buhehe rmf buhehe :
ty rmf fm nie rób z siebie kretyna ostatnio MAKS wole słuchać niz przereklamowane rmf mf

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) xx :
fantastyczna osobowość, takt i kultura- czego i Wam życzę

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) lepsus :
Zawsze jest tak, że określone pytanie zadaje jeden dziennikarz. Papugi to w zoo, a nie na konferencji. A na pytanie odpowiedział już nawet mąż kilka dni wcześniej, niejaki Prezio. No i na koniec, co to za głupie pytanie, skoro wiadomo, że każdy ma obowiązek się stawić, a Kwaśniewska nie jest żadnym wyjątkiem. Brakowało tylko, aby z tą "drapieżnością" rzucił się na widoczne na zdjęciu kwiatki, tak jak Don Kichota - na wiatraki. I mielibyśmy cały spektakl tragiczny, tak jak tragiczne było pytanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-05-2005) yy :
nie macie zdjęć? www.timi.pl -ma www.net.pl - ma a intarnet?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2005) klekle :
Nie fetyszuzujmy zdjęć ale szukajmy dziennikarskiej treści. intarnet ma mp3 i dzięki temu przekazuje nam nie tylko namiastke wiadomosci upstrzonej fotkami ale stosunkowo najkompletniejszego newsa. A zdjecie dołączone do wiadomości chyba jest własnie z tej konferencji sądząc po mikrofonach tarnowskich rozgłośni. Miliony zdjęć nie zastąpią kompletności newsa. A z zadnego publikatora nie dowiedziałem sie o tym tyle, co z tego portalu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947