To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   150-lecie "Hoffmanówki"   -   28/11/2003
Szkoła Podstawowa nr 1 - jedna z najstarszych i najbardziej zasłużonych placówek oświatowych w Tarnowie obchodzi w tym roku jubileusz 150-lecia istnienia. Wczoraj w Tarnowskim Teatrze odbyły się uroczystości związane z pięknym jubileuszem popularnej "Hoffmanówki". W tym wyjątkowym święcie szkoły poza gronem pedagogicznym i uczniami wzięli udział włodarze miasta i regionu, duszpasterze i przedstawiciele innych tarnowskich placówek oświatowych. Prezydent Bień wręczył dyrektorowi szkoły symboliczny czek na 3500 zł.

Ogloszenie
>

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej wychowała już wiele pokoleń Tarnowian, nie tylko zresztą mieszkańców Strusiny, dzielnicy której jest chlubą. Obecnie, od roku 1999, wychowuje i kształci uczniów w cyklu 6-letnim na dwu etapach edukacyjnych. Pracując w systemie dwuzmianowym proponuje bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: koła przedmiotowe, koła zainteresowań, zajęcia rekreacyjno-sportowe, zespół pieśni i tańca, teatrzyk. Misja szkoły brzmi : "Dajemy korzenie i skrzydła" i wyraża łączność 150-letniej tradycji ze współczesnością. Ponad 50-ciu nauczycieli kształci 750-cioro uczniów podzielonych na 28 oddziałów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:39:57
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html