Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Trwa BEZAN ... Mamy zaproszenia !    -   20/5/2005
W Tarnowie trwa od wczoraj jubileuszowy, dwudziesty już Festiwal Piosenki żeglarskiej BEZAN. Impreza ma wyjątkowo odświętny charakter i bardzo bogaty program. Zakończy ją jutro finałowy koncert "Gwiazdy nad Bezanem" o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Letnim. Troje inTARnautów - uczestników naszego inTARnetowego konkursu, będzie mogło uczestniczyć w tym znakomicie zapowiadajacym się wieczorze gratis !

Ogloszenie
>

W koncercie wystapią m.in. zespoły SHANNON, RYCZĄCE DWUDZIESTKI , CZTERY REFY i RYCZĄCE-SHANNON.
Szczegółowy harmonogram BEZAN-owych koncertów i imprez znajdziesz tutaj.

Mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na jutrzejszy finałowy koncert BEZAN-u w Amfiteatrze przy ul. Kopernika. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie - Gdzie w ostatnich latach najczęściej gościł w Tarnowie BEZAN (wskaż konkretne miejsce) ? a odpowiedź wysłać na adres: konkursy@intarnet.pl. Na pocztę zawierającą temat: BEZAN, prawidłową odpowiedź oraz podpis z tel. kontaktowym czekamy do jutra, tj. 21 maja, do godziny 12.00. Trójka wylosowanych uczestników zostanie powiadomiona o sposobie odebrania nagrody- zaproszenia drogą elektroniczną tuż po wybiciu godziny dwunastej na ratuszowej wieży. ZAPRASZAMY !

Posłuchaj, co o samym Bezanie i jego historii mówi Tomasz Kapturkiewicz z Tarnowskiego Centrum Kultury, które organizuje Festiwal (((mp3))).
W materiale wykorzystano m.in. fragmenty piosenek zespołów: „Cztery refy”, „Stare dzwony”, „Shannon
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(21-05-2005) CECYLKA :
Bezanowy koncert w teatrze-świetny,szkoda tylko,że było na nim tak mało młodzieży. Panie Ryszardzie Ż.,może cena biletów była ceną "zaporową" dla młodych ludzi?/a to przecież od nich bedą zależały BEZANY w następnych latach/. Dzisiaj koncert w amfiteatrze /bilety tańsze/, więc serdecznie polecam!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947