Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Muzyka do niebios" u Kózkówny   -   23/5/2005
Biskup Tarnowski Wiktor Skworc, Starosta Tarnowski i Prezydent Miasta zapraszają dziś wieczorem do jak najliczniejszego udziału w koncercie „Muzyka do niebios” poświęconym pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II, który rozpocznie się o godzinie 19.00 w kościele pw. Błogosławionej Karoliny w Tarnowie. Wstęp wolny !

Ogloszenie

W programie: wykonanie kompozycji Pawła Sydora oraz recytacje poezji Karola Wojtyły w wykonaniu popularnej aktorki Joanny Sydor. Wśród wykonawców Capella Cracoviensis i Chór Polskiego Radia pod batutą Włodzimierza Siedlika. Zaprezentują się gwiazdy polskiej wokalistyki, m.in. Elżbieta Towarnicka - sopran i Rafał Majzner - tenor.
Koncert uświetnia jubileusz 135-lecia Towarzystwa Lekarskiego w Tarnowie, znajduje się także w programie 12. Międzynarodowych Dni Kompozytorów Krakowskich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(23-05-2005) Zaproszenie :
Po co w tym zaproszeniu umieszczonno Prezydenta i Starostę . Przeciez wystarczy zaproszenie w imieniu Biskupa Wiktora Skworca . Nam to wystarcza .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2005) lekarz :
Prezes Towarzystwa Lekarskiego - Sydor, koncert Sydora, recytacje Sydor, czy trzeba aż taką imprezę organizować aby się pochwalić swoimi dziećmi doktorze ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2005) Gorge :
Ten koncert to naprawdę wspaniała uczta dla melomana! Sam na nim byłem. Kto nie był niech żałuje. Oprócz koncertu sam Kościół też bardzo mi sie podobał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947