Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Popburger" skonsumowany    -   23/5/2005
Niecodzienną oprawę miał wieczór promujący nową płytę zespołu ZIYO, jaki odbył się w miniony piątek w Restauracji "Pasaż". Na ekranie można było obejrzeć teledyski grupy, które wraz z Arturem Janusem komentował sam lider zespołu. Kulminacyjnym punktem imprezy był mini-recital Jerzego Durała. Nietypowe było nawet menu lokalu na ten jeden, jedyny wieczór. W nawiązaniu do tytułu i treści nowej płyty ("Popburger") ponad setce zaproszonych gości zaserwowano ... hamburgera, frytki i colę.

Ogloszenie
>

Uczestnicy tej wyjątkowej rockowej biesiady nie kryli swojego zadowolenia. Jerzy Durał długo podpisywał płyty, które nabyli zaproszeni goście. Zebrani w "Pasażu" żałowali jedynie, że w ramach recitalu (przy akompaniamencie jedynie klawiszowca) mogli wysłuchać "na żywo" tylko trzech utworów gwiazdy wieczoru. Lider zespołu obiecuje jednak już niebawem wszystkim tarnowskim fanom duży koncert.
Wieczór z ZIYO był kolejnym "Spotkaniem ze sztuką w Pasażu". W ramach cyklu, z inspiracji właścicieli lokalu, Galerii Sztyler i Tygodnika TEMI, co miesiąc odbywają się w tej staromiejskiej restauracji niekowencjonalne salony twórczości tarnowskich artystów.

Posłuchaj co na temat piątkowego wieczoru oraz najbliższych planów promocyjnych i koncertowych zespołu miał do powiedzenia sam Jerzy Durał (((mp3)))
Na zdjęciu - lider ZIYO podczas rozmowy z Krzysztofem Kapustką jednym z właścicieli PASAŻu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl