Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Szpital w drużynie Unii    -   23/5/2005
Poobijany Janusz Kołodziej, Kamil Zieliński ze złamaną ręką a na dodatek jeszcze groźny wypadek Tony`ego Rickardssona, podejrzenie o wstrząs mózgu i powrót Szweda do domu. Pod koniec ubiegłego tygodnia sytuacja kadrowa w żużlowej drużynie mistrzów Polski wyglądała, łagodnie mówiąc, nie najlepiej. Kibiców pocieszał jedynie fakt, że następny mecz ekstraligi zaplanowano dopiero 29 maja i do tego czasu sytuacja ulegnie poprawie. Młodzieżowcom "jaskółek" w sukurs przyszła decyzja władz Wandy Kraków, która wycofała się z rozgrywek II ligi.

Ogloszenie

Dzięki temu Unia - podczas rozgrywek MDMP - będzie mogła skorzystać z usług swojego wychowanka Grzegorza Dzika, wypożyczonego do Krakowa i świetnie radzącego sobie dotychczas na II-ligowych torach. Dzik, jako trzeci, dołączy do pary M.Rempała - J.Kołodziej.

Kibice najbardziej zaniepokojeni byli stanem najlepszego zawodnika "jaskółek". Rickardsson odczuwający skutki czwartkowego, koszmarnego zderzenia z Sebastianem Ułamkiem wyjechał po meczu w Częstochowie na badania do Szwecji. Stamtąd dochodziły już do nas coraz bardziej optymistyczne doniesienia o stanie zdrowia wielokrotnego indywidualnego mistrza świata.
Zdaniem kierownika drużyny Unii - Bogusława Kasińskiego (na zdjęciu), do 29 maja, czyli do rerwanżowego pojedynku z Lotosem na torze w Mościcach, sytuacja zdrowotna zawodników a przez to sytuacja kadrowa "jaskółek" powinna wrócić do normy. Posłuchaj pełnej wypowiedzi B.Kasińskiego (((mp3))).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(24-05-2005) Chce byc doktorem! :
Anna Czech, dyrektor Szpitala im św. Łukasza w Tarnowie, zgromadziła 30 tys. zł, 1,2 tys. euro i akcje warte dziś 11 tys. zł. Dom o powierzchni 200 m kw. został oszacowany na 300 tys. zł, a 78-metrowe mieszkanie na 150-170 tys. zł. Pani dyrektor jest współwłaścicielką 7,8 proc. nieruchomości o wartości 120 tys. zł. Należy do niej ponadto 289 akcji hotelu Tarnovia SA, gdzie jest prezesem Rady Nadzorczej; z tego tytułu w ubiegłym roku zarobiła 2,7 tys. zł. Dyrektorska posada przyniosła jej 117 tys. zł dochodu, a za wykonywanie obowiązków radnej w Radzie Miasta otrzymała 17 tys. zł. Ma citroena xarę z 2002 r. Mąż jest współwłaścicielem obiektu hotelowego o powierzchni 341 m kw. (zakupionego z kredytu inwestycyjnego).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-05-2005) mori :
To bądź pacanie doktorem bo Anna Czech nim nie jest.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-05-2005) Sędzia :
Obaj jesteście p****!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-05-2005) zezok :
Zrezygnujcie z działu "sport" na tej stronie bo informacje z tej dziedziny i tak dodajecie raz na tydzien wiec po co tworzyc cos czego praktycznie na portalu nie ma. kiedys chociaz byly wyniki pilkarskie, koszykarskie, itp a teraz to widac calkowita olewka. cale szczescie konkurencja robi to lepiej i chociaz u nich mozna poczytac wyniki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-06-2005) Tarnów :
KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE KOCHAM TOVIE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947