To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  PiSmo Tarnowskie ma już rok   -   03/6/2005
PiSmo Tarnowskie to miesięcznik, który ukazuje się od lipca 2004 roku. Powstał z inicjatywy członków i sympatyków partii Prawo i Sprawiedliwość oraz Forum Młodych PiS w Tarnowie. Tytuł zarejestrowany jest w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych. Nakład PiSma Tarnowskiego wynosi obecnie tysiąc sześćset egzemplarzy kolportowanych w Tarnowie, Brzesku, Tuchowie, Radłowie oraz w ... Warszawie.

Ogloszenie

Grono osób redagujących gazetę tworzą ludzie związani z tarnowskim środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości, ale też i osoby, którym zwyczajnie spodobała się sama inicjatywa.

Miesięcznik przekazuje treści dotyczące spraw tarnowskich, regionalnych, jak też i ogólnopolskich. Nie są one ukierunkowane tylko i wyłącznie na polityczną sferę naszego życia. PiSmo porusza również zagadnienia związane z kulturą, sportem oraz promocją naszej małej ojczyzny - Tarnowa.

Rok systematycznego wydawania gazety skłania do podsumowań. Jak mówi jeden ze stałych Czytelników PiSma Tarnowskiego, starosta powiatu tarnowskiego - Michał Wojtkiewicz: Cieszy mnie przede wszystkim, że miesięcznik redagują ludzie młodzi. W czasach powszechnej apatii i zniechęcenia do polityki jest rzeczą ważną, by mieć konkretne poglądy,  i nie bać się ich głoszenia. Uważam zatem, że choć Zespół Redakcyjny czeka  wiele pracy, warto zdobywać tego typu doświadczenia służby publicznej. PiSmo Tarnowskie, pomimo skromnej szaty graficznej, przyciąga konkretną i zróżnicowaną tematycznie treścią, dlatego, jak sądzę, krąg jego odbiorców będzie się powiększać. Wszystkim osobom angażującym się w wydawanie PiSma Tarnowskiego, a także jego Czytelnikom, życzę (pogłębionej przez lekturę miesięcznika) refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością naszej ojczyzny.

Wydanie internetowe PiSma Tarnowskiego oraz wykaz stałych punktów, w których można bezpłatnie dostać miesięcznik dostępne są pod adresem:
www.pismotarnowskie.org.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:04:44
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html