To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Wakacje w opłatach za parking   -   01/12/2003
Od kilku dni nawet do miesiąca może potrwać przerwa w pobieraniu opłat parkingowych w centrach poszczególnych miast w regionie tarnowskim. W Tarnowie za parkingi nie trzeba będzie płacić prawdopodobnie do końca roku. Kierowcy się cieszą, choć nie wszyscy z nich wiedzą, że nie muszą na razie wypełniać kart postojowych. Niektórzy zauważają jednak, że samorząd na tym straci. Problem z pobieraniem opłat wynika ze zmiany prawa.

Ogloszenie

Po wejściu w życie zmienionych regulacji , rady poszczególnych samorządów muszą na nowo podjąć uchwały w tej sprawie. W Tarnowie sesję zaplanowano na 18 grudnia, opłaty można będzie pobierać na powrót prawdopodobnie dopiero po opublikowaniu uchwały przez wojewodę, co ma nastąpić na początku stycznia. Nieco krótsza przerwa w płatnym parkowaniu będzie w Dąbrowie, gdzie sesję zaplanowano na 11 grudnia. Mieszkańcy Powiśla odwiedzając centrum swojego miasta powiatowego mogą więc zapomnieć o ponoszeniu opłat za postawienie samochodu na około trzy tygodnie. W Brzesku radni debatować będą na ten temat już w najbliższy piątek. Tak więc tu nie trzeba będzie płacić za parkingi najwyżej dwa tygodnie. Według burmistrza Jana Musiała nie ma raczej szans na to, by – jak chce część opozycji - w ogóle zrezygnować z pobierania opłat. Jego zdaniem nowe uregulowania stwarzają możliwość podpisania umowy z zajmującym się dotychczas obsługą parkingów Okocimskim Klubem Sportowym. Nie ma natomiast abolicji parkingowej w Bochni. Tam stosowną uchwałę radni podjęli już w ubiegłym tygodniu. „Dlatego za pozostawianie auta w centrum miasta należy płacić” – przekonuje burmistrz Wojciech Cholewa.

fot. OKAY
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:06:04
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html