To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Zarządzanie kryzysowe: w powiecie niedobrze   -   01/12/2003
Wojewoda małopolski krytycznie ocenił służby zarządzania kryzysowego powiatu tarnowskiego. Chodzi o to, że w ogóle nie został opracowany plan związany z zabezpieczeniem powiatu na wypadek zagrożenia militarnego lub wojny. Dlatego w raporcie o realizacji zadań z zakresu obrony cywilnej starostwo zostało ocenione bardzo nisko. Bardzo dobrze oceniono natomiast magistrat.

Ogloszenie

Przed zarzutami broni się starosta Michał Wojtkiewicz. Jak powiedział radiu Plus do tej pory nie było osoby zweryfikowanej przez służby specjalne, teraz już jest, ale i tak system działania służby funkcjonuje i możemy być spokojni. Starosta Wojtkiewicz dodaje, że powiat ma się czym pochwalić w zakresie obrony cywilnej. Niektóre rozwiązania są bowiem wzorcowe w skali kraju.
W tym samym raporcie, w którym wojewoda skrytykował tarnowskie starostwo, bardzo dobrą ocenę wystawił miejskim służbom zarządzania kryzysowego. Tarnów jest jednym z nielicznych miast w Małopolsce, które mogą się pochwalić bardzo dobrze przygotowanymi programami z zakresu obrony cywilnej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:34:59
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html