To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Mistrzowie Polski z Tarnowa   -   07/6/2005
Z sukcesami wracają z Gdyni, z Międzynarodowych Mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej Edyta Ropek i Tomasz Oleksy. Tarnowianie z klubu MKS Tarnovia zdobyli w Gdyni Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej w konkurencji wspinaczki na czas. Tomek dołożył do tego triumfu również mistrzostwo w konkurencji wspinaczki na trudność a Edyta w tej samej konkurencji - wicemistrzostwo.

Ogloszenie

Mistrzostwo Polski w konkurencji na czas idzie do Tarnowa nie po raz pierwszy. Edyta tytuł ten zdobywa po raz piąty (drugi raz międzynarodowy), a dla Tomka jest to ósme zwycięstwo. W drodze na szczyt Edyta pokonała Martę Lenartowicz, Katarzynę Jurek i Julię Zaniewską. Tomasz Oleksy natomiast - takich rywali jak Andrzej Mecherzyński-Wiktor, Jakub Jodłowski i Grzegorz Lenartowicz.

W superfinale konkurencji na trudność Tomek Oleksy pokonał po zaciętej walce Olega Smirnow z Rosji oraz ex aequo Marcina Wszołka i Hogstroma Magnusa z Szwecji. Edyta Ropek przegrała natomiast tylko z Kingą Ociepka. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza zawodniczka dostała się do finału istnym \\\"rzutem na taśmę\\\" , zajmując dopiero 8. lokatę w eliminacjach.
Sukcesy Tarnowian zasługują na uznanie tym bardziej, że startowali oni w fatalnych warunkach pogodowych, wspinając się po oślizłych ściankach.

fot. A.Kamiński
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:59:30
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html