To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Wokół żużlowej listy transferowej   -   02/12/2003
Do niedzieli ŻSSA Unia Tarnów nie zawarła jeszcze żadnego kontraktu z dotychczas jeżdżącymi w jej barwach zawodnikami, choć podobno rozmowy są bardzo zaawansowane. Efektem braku umów na nowy sezon jest jednak wystawienie wszystkich krajowych zawodników na listę transferową. Na taką samą listę trafili też Tomek i Jacek Gollobowie, o których występy w Tarnowie - według "Gazety Pomorskiej" - zabiegają działacze tarnowscy.

Ogloszenie

Wczoraj opublikowana została lista transferowa zawodników klubów ekstraligi żużlowej. Dotyczy ona zawodników, którzy nie podpisali jeszcze albo nie chcą zawrzeć ze swoimi klubami kontraktów na nowy zeson. Na liście znalazł się cały krajowy skład Unii Tarnów. Najdroższy z kwotą 80 tysięcy złotych jest Janusz Kołodziej. 50 tysięcy musi dać potencjalny nabywca innego juniora Pawła Barana oraz Dawida Bendzery, wreszcie 20 tysięcy to kwota za Stanisława Burzę. 4 tysiące należy zapłacić za pozyskanie Marcina Rempały. Robert Wardzała i Grzegorz Rempała są zawodnikami których można pozyskać bez sumy odstępnego dla klubu z Mościc. Podobna sytuacja jest z Tomaszem i Jackiem Gollobami, którzy nie chcieli podpisać nowego kontraktu z Polonią. Wczorajsza "Gazeta Pomorska" poinformowała, że bracia Gollobowie prowadzą rozmowy na temat ewentualnej zmiany barw klubowych z Atlasem Wrocław i ... Unią Tarnów.

Przypomnijmy, jedyny zakontraktowany obecnie zawodnik Unii to wielokrotny mistrz świata , Szwed Tony Rickardssson. Obecność na liście transferowej nie oznacza automatycznie, że zawodnik odchodzi z klubu. Zdaniem Szczepana Bukowskiego - prezesa ŻSSA - wszyscy wystawieni na listę zawodnicy są bliscy podpisania z nimi kontraktów. Bukowski poinformował wczoraj, że starty zakończyli już jednak Sławomir Baran, Paweł Szczęch i Adrian Stós.
Tymczasem rozpoczęto przygotowania do nowego sezonu. Planowany wyjazd na zgrupowanie do włoskiego Lonigo poprzedzą teraz treningi ogólnorozwojowe. Wyjazd do Włoch nastąpi ewentualnie w lutym , co o miesiąc przyspieszyłoby pierwsze w nowym roku starty Tarnowian na torze .

fot.: www.unia.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:30:11
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html