To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wygrana bez bonusa   -   27/6/2005
Drugi już z rzędu raz w dość dramatycznych okolicznościach drużyna Unii Tarnów nie wywalczyła punktu bonusowego za wynik dwumeczu z zespołem swojego rywala. Tym razem na torze w Mościcach Unia pewnie pokonała swoją imieniczkę z Leszna 51:39. "Jaskółki" wygrały zatem w takim stosunku, w jakim uległy wcześniej Leszczynianom. Nierówno rozłożył się udział w tym zwycięstwie wśród tarnowskich żużlowców. Wyśmienity był Marcin Rempała, zawiedli natomiast dotychczasowi liderzy.

Ogloszenie
>

Zwycięzców się co prawda sądzić nie powinno, ale nie sposób uciec od ocen postawy zawodników drużyny Mistrza Polski. Nie wszyscy oni pojechali \\\"na całego\\\" a spory zawód spotkał nas ze strony Tomasza Golloba a także, choć mniejszy, ze strony ... samego Tony Rickardssona. Słabiej niż dotąd pojechał również starszy z braci Gollobów, chociaż to on dostarczył Tomkowi motocykl, na którym to najlepszy polski zawodnik ostatnich lat przypomniał sobie dopiero jak się zwycięża. O ile jednak w przypadku Tomka słabszą dyspozycję i jego problemy z maszynami obserwujemy od pewnego czasu podczas wszystkich zawodów, to obserwując jazdę Szweda przecieraliśmy niekiedy oczy ze zdumienia, czy to oby na pewno ten sam zawodnik dzień wcześniej po raz kolejny pewnie wygrywał Grand Prix w Danii. Przykro to pisać, ale prawie pewny już swojego szóstego tytułu mistrza świata Tony chyba się w ekstralidze \\\"oszczędza\\\" ... I choć nadal dostarcza zespołowi sporo \\\"oczek\\\" taka postawa nie może budzić zachwytu tarnowskich kibiców. Miejmy nadzieję, że w decydującej fazie rozgrywek ligowych nie będziemy obserwować podobnego \\\"rozdwojenia jaźni\\\" u tego wielkiego mistrza.
Na drugim biegunie ocen tarnowskich zawodników znajduje się Marcin Rempała, najlepszy - obok Leigh Adamsa uczestnik zawodów. Trudno, po jednym starcie, analizować postawę Staszka Burzy. Nie było zawodu ze strony Janusza Kołodzieja (ach, ta pechowo najechana taśma w IX biegu) i Grzegorza Rempały.
Z kronikarskiego obowiązku trzeba nadmienić, że punkt bonusowy straciliśmy w wyniku wykluczenia tego ostatniego zawodnika, walczącego o ten cenny punkt przez pełne 4 okrążenia ostatniego wyścigu. W ferworze tej walki, na ostatnim łuku Grzegorz \\\"podjechał\\\" Damiana Balińskiego. Ale chyba trudno mieć do niego pretensje ...

ŻSSA UNIA TARNÓW 51
9. T.Rickardsson 12 (2,3,2,3,2)
10. S.Burza 1 (1,-,-,-)
11. J.Gollob 4 (2,1,1,0)
12. G.Rempała 6 (1,3,0,2,w)
13. T.Gollob 7 (0,2,1,3,1)
14. M.Rempała 13 (3,2,3,3,2)
15. J.Kołodziej 8 (2,1,t,2,3)

UNIA LESZNO 39
1. L.Adams 16(3,2,2,3,3,3)
2. A.Skórnicki 0 (0,0,-,-)
3. J.Rempała 5 (0,0,3,0,0,2)
4. D.Baliński 7 (3,1,d,1,1,1)
5. R.Kasprzak NS
6. N.Kościuch 2(0,1,0,-,1)
7. K.Kasprzak 9 (1,3,2,2,1,t)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:32:33
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html