Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  LPR bez Martyki i Sumary   -   04/7/2005
Topnieją szeregi Ligi Polskich Rodzin w Tarnowie. Partyjne legitymacje rzucają Zbigniew Martyka, szef miejskich struktur LPR-u oraz Zdzisław Sumara. Obaj są miejskimi radnymi, będą nadal działać w klubie Ligi. Dlaczego rozstają się z mającą dobre notowania w sondażach partią ?

Ogloszenie
>

- Odchodzę bo nie zgadzam się z polityką prowadzoną przez władze Ligi Polskich Rodzin na szczeblu wojewódzkim i centralnym - mówi Zbigniew Martyka (na zdjęciu), najbardziej znany człowiek partii w Tarnowie.

Pomimo że startował dopiero z 4 miejsca w wyborach do parlamentu europejskiego głosowało na niego aż 10 tysięcy osób. Chociaż Martyka nie mówi o tym głośno, nieoficjalnie wiadomo że - podobnie jak kilku jego kolegów - nie zgadzał się on z członkowstwem w LPR m.in. Czesława Kwaśniaka, skazanego prawomocnym wyrokiem za jazdę po pijanemu. - Uważałem, że jeżeli władze wojewódzkie dowiedzą się, że pewne osoby są na swoim terenie negatywnie postrzegane i \"ściagają akcje Ligii w dół\", to powinno być rzezcą naturalną, że nie będą przez nich forowane. A tymczasem było zupełnie odwrotnie - podkreśla Z. Martyka.

Wiele osób gratulowało Zbigniewowi Martyce podjęcia decyzji o odejściu z partii. Jego drogi z Ligą Polskich Rodzin rozchodzą się, podobnie jak i Zdzisława Sumary. Ten drugi zapowiada, że rozpoczyna tworzenie komitetu wyborczego pod nazwą Osoba-Rodzina-Naród. Jego celem jest uzyskanie dobrego wyniku w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Tarnowie. Komitet zostanie zarejestrowany za kilka dni, mają być z nim związane osoby z prawej strony sceny politycznej i działacze społeczni. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 11)Dodaj komentarz
(06-07-2005) gosia :
Jest jeszcze jeden wybitny tarnowski czlonek LPR, ktory ma w nosie obowiazujace w tej partii zasady i zaprasa do swojej cukierni "... w niedziele i swieta".Ale czegoz sie nie robi dla mamony?! Brawa dla p.Martyki i p.Sumary .Nie bylam zwolennikiem tej formacji, ale mam dla Was wiele szacunku za wiernosc swoim pogladom.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-07-2005) brawo! :
Są jeszcze w Tarnowie ludzie z klasą! Brawo! Niestety koniunkturalistów w PiS, LPR nie mówiąc o PO i SLD jest 99%.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-07-2005) bogdan :
a ja w panu wierzyłem - szkoda

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-07-2005) sentor :
A o jakim koniunkturalizmie mozna mowic, w stosunku do SLD? Koniunturalisci raczej opuscili juz ta partie w poszukiwaniu lepszych przyczulkow. Teraz sie wbijaja powoli w laski "NOWYCH" :P z PO i PiS. A Panu Martyce mozna pogratulowac odwagi, wszak miejsce na Wiejskiej mial prawie pewne!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-07-2005) siupek :
Tak pogratulowac. Ale czego? W koncu nie powiedzial JASNO o co chodzi... a moze ... miejsce na liscie LPRu do wyborow parlamentarcnych nie bylo takie jakiego oczekiwal?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-07-2005) Zdzisław Dyrma :
hehehehehehehee...Pan Kotlinowski,przysiągł Martyce ze dostanie 1-wsze miejsce :))) a tu niespodzianka !!! bo 1-wsze miejsce będzi miał nasz wieczny poseł nierób Mariusz Grabowski...Ach ten LPR!!!! Chłopcy umieją dotrzymywać słowa;)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-07-2005) medicus :
LPR kalkuluje że Grabowski zbierze głosy słuchaczy Radio Maryja i w ten sposób uchronie LPR przed słabym wynikiem. Dość dobrze kalkulują. A że nie dotrzymują słowa? Kto z kim przestaje takim się staje. Są w parlamencie z SLD, UP, PSL, PiS, PO, UW-PeDe ( nie mylić z HoMo) itd. To i tak że nie zdegenerowali się zupełnie w takim szemranym towarzystwie ale wystarczy spojrzęć ilu z PSL przeszło do LPR także w Tarnowe. Gangrena postępuje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-07-2005) Spoko :
Pamiętam jak Martyka umozliwił rządzenie Tarnowem przez czerwono-różową koalicja SLD z lokalna Bieńmafią. B. dobrze że odszedł z LPR.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-07-2005) Piast Kołodziej :
Mamy w naszej ukochanej Ojczyźnie tylko partie lewicowe; SyLyDy - lewica postkomunistyczna, SdPl czy coś w tym rodzaju - neo lewica postkomunistyczna, PSL i Samoobrona - lewica chłopska, PO i PD - lewica intelektualno-urzędowo-bizneso wa, PIS - lewica patriotyczno-socjalistyczna, LPR - lewica nacjonalistyczna. Kto, kiedy i gdzie utworzy wreszcie liczącą się wśród wyborców partię prawicową ???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-08-2005) Damian :
Moja rodzina znam pana Martyke. Oddalismy na niego glosy i jezeli bedzie chcial jeszcze gdzies kandydowac to ponownie szczerze i zyczliwie zaglosujemy na niego. Tarnow juz dawno nie mial takiego meza!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-08-2005) MASA :
ZDZISLAW SUMARA NA PREZYDENTA ON JEST NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947