To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
  LPR bez Martyki i Sumary   -   04/7/2005
Topnieją szeregi Ligi Polskich Rodzin w Tarnowie. Partyjne legitymacje rzucają Zbigniew Martyka, szef miejskich struktur LPR-u oraz Zdzisław Sumara. Obaj są miejskimi radnymi, będą nadal działać w klubie Ligi. Dlaczego rozstają się z mającą dobre notowania w sondażach partią ?

Ogloszenie

- Odchodzę bo nie zgadzam się z polityką prowadzoną przez władze Ligi Polskich Rodzin na szczeblu wojewódzkim i centralnym - mówi Zbigniew Martyka (na zdjęciu), najbardziej znany człowiek partii w Tarnowie.

Pomimo że startował dopiero z 4 miejsca w wyborach do parlamentu europejskiego głosowało na niego aż 10 tysięcy osób. Chociaż Martyka nie mówi o tym głośno, nieoficjalnie wiadomo że - podobnie jak kilku jego kolegów - nie zgadzał się on z członkowstwem w LPR m.in. Czesława Kwaśniaka, skazanego prawomocnym wyrokiem za jazdę po pijanemu. - Uważałem, że jeżeli władze wojewódzkie dowiedzą się, że pewne osoby są na swoim terenie negatywnie postrzegane i \"ściagają akcje Ligii w dół\", to powinno być rzezcą naturalną, że nie będą przez nich forowane. A tymczasem było zupełnie odwrotnie - podkreśla Z. Martyka.

Wiele osób gratulowało Zbigniewowi Martyce podjęcia decyzji o odejściu z partii. Jego drogi z Ligą Polskich Rodzin rozchodzą się, podobnie jak i Zdzisława Sumary. Ten drugi zapowiada, że rozpoczyna tworzenie komitetu wyborczego pod nazwą Osoba-Rodzina-Naród. Jego celem jest uzyskanie dobrego wyniku w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Tarnowie. Komitet zostanie zarejestrowany za kilka dni, mają być z nim związane osoby z prawej strony sceny politycznej i działacze społeczni. (foł)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:53:29
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html