Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Unia bez tajemnic (4) – Janusz Korwin Mikke
   -   10/7/2005
Czy Unia Europejska w ogóle istnieje? Do jakiej struktury tak naprawdę wstępowaliśmy w maju ubiegłego roku? We wszystkich aktach prawnych jest mowa jedynie o Wspólnocie Europejskiej, a „superpaństwo” – UE powstać miało dopiero po ratyfikowaniu Uniokonstytucji. Tej samej, która miała być jedynie „logicznym następstwem naszego członkostwa” i która miała wprowadzać jedynie „porządkujące”, kosmetyczne zmiany. - Wszystko to jest jednym wielkim kłamstwem, zbudowanym przez europejskich socjalistów – mówi Janusz Korwin Mikke. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka cyklu „Unia bez tajemnic”.

Ogloszenie

Wedle konstytucji unijnej, z zapisami której, ukrytymi pod różnymi postaciami przyjdzie nam w najbliższych latach się zmagać, UE stałaby się suwerennym państwem. Tym samym Polska spadła by do roli prowincji, regionu – bo suwerenność jest jedna. –Czy może być jednocześnie suwerenne Mazowsze i Polska – pytał Janusz Korwin Mikke podczas zorganizowanego m.in. przez UPR spotkania „Uniokonstytucji – Nie” w restauracji Pasaż. Nie ma czegoś takiego, jak podwójna suwerenność. Unia Europejska nie istnieje – we wszystkich aktach prawnych jest mowa o Wspólnocie Europejskiej – czyli wolnym rynku i garści międzynarodowych umów. Zwolennicy konstytucji europejskiej próbowali nam wmówić, że jej ratyfikacja zasadniczych zmian nie wprowadzi, bo przecież „i tak jesteśmy w Unii”. Wszystko to jest jedynym wielkim kłamstwem, zbudowanym przez europejskich socjalistów. –Czy to spiskowa teoria dziejów? –pytał JKM. –Oczywiście że tak, przecież to jest spisek i doskonale wiadomo, kto jest jego autorem.
Janusz Korwin Mikke zwrócił również uwagę na fakt, iż mimo że ekstradycja polskiego obywatela jest zakazana przez konstytucję, to jednak Polska rok temu zobowiązała się, że będzie wydawała polskich obywateli, co właśnie ma miejsce. Z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego zaś wynika, iż łamiąca w tak kluczowej kwestii ustawa jest ważniejsza od konstytucji, dopóki parlament jej nie zmieni! –Oczywiście że to jest spisek; mamy do czynienia z grupą zdrajców, którzy muszą stanąć przed sądem – powiedział gość spotkania.
Posłuchaj wypowiedzi Janusza Korwina Mikke (((mp3)))
Za tydzień – kolejny odcinek cyklu, a w nim Stanisław Michalkiewicz.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(11-07-2005) ego :
...do Filandiiiiiiiiiiiiiiii patałaCHY, WSZYSCU Z UPR-u.....ALBO JESZCZE CZEGOŚ TAM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-07-2005) M.Wietrzyk :
Jak miło :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-07-2005) pytajnik :
wreszcie SWÓJ ?????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-07-2005) che :
JKM na Prezydenta!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-07-2005) che :
JKM na Prezydenta!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-07-2005) e :
[URL=http://img54.imageshack.u s/my.php?image=cimek2vx.gif][I MG]http://img54.imageshack.us/img54/6031/cimek2vx.th.gif[/IMG][/URL]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-07-2005) Tomi :
Popieram

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-07-2005) Wies :
Dlatego nie ma Korwina w mediach. Zbyt jasno i logicznie mówi. Ale cóż. Postkomunistyczny motłoch lubi profesorskie zawiłe ględzenie Winczorka czy Jaskierni. Wydaje mu sie, że jak nie rozumie to to jest mądre.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947