To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Unia bez tajemnic (4) – Janusz Korwin Mikke
   -   10/7/2005
Czy Unia Europejska w ogóle istnieje? Do jakiej struktury tak naprawdę wstępowaliśmy w maju ubiegłego roku? We wszystkich aktach prawnych jest mowa jedynie o Wspólnocie Europejskiej, a „superpaństwo” – UE powstać miało dopiero po ratyfikowaniu Uniokonstytucji. Tej samej, która miała być jedynie „logicznym następstwem naszego członkostwa” i która miała wprowadzać jedynie „porządkujące”, kosmetyczne zmiany. - Wszystko to jest jednym wielkim kłamstwem, zbudowanym przez europejskich socjalistów – mówi Janusz Korwin Mikke. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka cyklu „Unia bez tajemnic”.

Ogloszenie

Wedle konstytucji unijnej, z zapisami której, ukrytymi pod różnymi postaciami przyjdzie nam w najbliższych latach się zmagać, UE stałaby się suwerennym państwem. Tym samym Polska spadła by do roli prowincji, regionu – bo suwerenność jest jedna. –Czy może być jednocześnie suwerenne Mazowsze i Polska – pytał Janusz Korwin Mikke podczas zorganizowanego m.in. przez UPR spotkania „Uniokonstytucji – Nie” w restauracji Pasaż. Nie ma czegoś takiego, jak podwójna suwerenność. Unia Europejska nie istnieje – we wszystkich aktach prawnych jest mowa o Wspólnocie Europejskiej – czyli wolnym rynku i garści międzynarodowych umów. Zwolennicy konstytucji europejskiej próbowali nam wmówić, że jej ratyfikacja zasadniczych zmian nie wprowadzi, bo przecież „i tak jesteśmy w Unii”. Wszystko to jest jedynym wielkim kłamstwem, zbudowanym przez europejskich socjalistów. –Czy to spiskowa teoria dziejów? –pytał JKM. –Oczywiście że tak, przecież to jest spisek i doskonale wiadomo, kto jest jego autorem.
Janusz Korwin Mikke zwrócił również uwagę na fakt, iż mimo że ekstradycja polskiego obywatela jest zakazana przez konstytucję, to jednak Polska rok temu zobowiązała się, że będzie wydawała polskich obywateli, co właśnie ma miejsce. Z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego zaś wynika, iż łamiąca w tak kluczowej kwestii ustawa jest ważniejsza od konstytucji, dopóki parlament jej nie zmieni! –Oczywiście że to jest spisek; mamy do czynienia z grupą zdrajców, którzy muszą stanąć przed sądem – powiedział gość spotkania.
Posłuchaj wypowiedzi Janusza Korwina Mikke (((mp3)))
Za tydzień – kolejny odcinek cyklu, a w nim Stanisław Michalkiewicz.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 12:03:22
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html