To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Henryka Bochniarz w Tarnowie   -   11/7/2005
Krytyka poprzedniej władzy, zapewniania o lepszej Polsce- kampania wyborcza ruszyła na dobre. O tym co dobre dla kraju przekonywała w Tarnowie-kandydatka na prezydenta Polski Henryka Bochniarz z Partii Demokratycznej demokraci pl. Nie ukrywa, że jej start w wyborach to nie tylko własna kampania, ale także chęć podkreślenia potrzeby coraz większej aktywności kobiet w polityce.

Ogloszenie
>

- Mamy przykłady, że tam gdzie kobiety trafiły do polityki świetnie się sprawdziły, zwłaszcza w krajach zachodnich. Myślę, że powinniśmy brać przykład z takich krajów jak chociażby Irlandia- mówiła w Tarnowie Henryka Bochniarz.

Prezes Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych krytycznie ocenia pomysły budowy IV RP, tym niemniej uważa, że istnieje potrzeba reformy wielu dziedzin życia społecznego w naszym kraju.
- Przede wzystkim musimy mieć państwo, które jest przyjane dla swoich obywateli. Po drugie to musi być państwo, w którym ludzie będą mięli szansę na pracę. Po trzecie, to musi być kraj, który ma jednoznacznie określoną przyszłosć. Musimy wiedzieć jaka ma być Polska w Europie i umieć walczyć o to miejsce- mówiła kandydatka na prezydenta RP.

Dzisiejsze sondaże nie stawiają Henryki Bochniarz w roli faworytki październikowych wyborów. Kandydatka nie wyklucza, że w sierpniu wycofa się z wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. Nie wie, komu ewentualnie przekazałaby głosy. Jak zapewniała w Tarnowie, nie będą to jednak ani Włodzimierz Cimoszewicz, ani Lech Kaczyński. (win)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 16:33:29
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html