To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Scott Nicholls "jaskółką"   -   14/7/2005
Scott Nicholls zawodnikiem Unii Tarnów. We wtorek drogą faksową podpisał kontrakt z zespołem żużlowego mistrza Polski i wystąpi w niedzielnym meczu ligowym we Wrocławiu. Finalizowane są formalności. Na razie Brytyjczyk zastąpi w meczu WTS - Unia, kontuzjowanego Tony Rickardssona. Niewykluczone, że wystąpi też w innych pojedynkach - informuje szefg sekcji zużlowej Unii Szczepan Bukowski. - W tym momencie nie stać nas na żadne spóźnione kroki, sezon wchodzi w decydującą fazę a adrenalina u kibiców, zawodników i działaczy sięga zenitu - dodaje prezes SSA Unia Tarnów.

Ogloszenie
>

„Scotti” zastąpi kontuzjowanego podczas GP Czech w Pradze - Tony Rickardssona. Nicholls jest świeżo upieczonym mistrzem Wielkiej Brytanii. Tytuł wywalczył w ostatnią niedzielę na torze w Oxfordzie.
Jego największe osiągnięcie w cyklu Grand Prix to siódma lokata przed dwoma laty w klasyfikacji generalnej.
W ubiegłym sezonie na torze w Poole, wspólnie z reprezentacją Wielkiej Brytanii zajął drugie miejsce w finale Drużynowego Pucharu Świata.
Poza ligą polską, startuje na Wyspach w zespole Coventry oraz w Szwecji w ekipie z Eskilstuny.
Nicholls nie jest pierwszym Brytyjczykiem jeżdżącym w Unii Tarnów. Wcześniej z plastronie z Jaskółką występowali Jeremy Doncaster, Simon Wigg, Joe Screen czy David Howe.

Tymczasem dziś na torze w Moscicach rozgrywany jest Finał Turnieju oi Srebrny Kask. Czy zdobędzie go Janusz Kołodziej ? W każdym razie ma ku temu ostatniąszansę. To ostatni sezon popularnego Koldiego jako zawodnika młodzieżowego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:55:45
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html