To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Azoty świetują   -   03/10/2003
Blisko 5 tysięcy pracowników Zakładów Azotowych w Tarnowie Mościcach i pracowników spółek- córek , a także rodzin pracowniczych rozpoczyna trzydniowe świętowanie. To już tradycja, podczas rocznicowych spotkań nagradzani są zasłużeni pracownicy firmy, ponadto mogą spotkać się na imprezach i koncertach.

Ogloszenie
>

Jeden z największych - w branży chemicznej - zakładów w Małopolsce boryka się z długami, ma już za sobą duże zwolnienia, ale - jak nam powiedział prezes zarządu Ryszard Ścigała - udaje się wychodzić na prostą. Święto pracowników Zakładów Azotowych rozpocznie się o godzinie 17.00, wtedy wręczone zostaną odznaczenia. Wystąpi także orkiestra dęta Zakładów Azotowych, która świętuje 75-lecie istnienia. Od 1928 roku - uświetnia zarówno patriotyczne uroczystości państwowe, jak również religijne – podkreślił prezes samorządu orkiestry Jacek Skrzelowski.
W sobotę zakładowa orkiestra zaprezentuje się na ulicach Mościc, a o 12.00 na stadionie Unii Tarnów zostanie rozegrany również mecz piłki nożnej: Orkiestra Dęta kontra starostwo powiatowe. Dochód z meczu zostanie przeznaczony na potrzeby Domu Małego Dziecka w Tarnowie.
Jutro od 8.00 do 10.00 — będzie również dzień otwarty w firmie.
Świętowanie potrwa do niedzieli. O godz. 10.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencji wszystkich pracowników "Azotów".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:32:26
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html