To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Remonty , opóźnienia, objazd ...   -   20/7/2005
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje pasażerów linii nr „6”, że w związku z remontem ulicy Krzyskiej została wyłączona z ruchu (aż do końca pażdziernika) jej część od ul. Spokojnej do ulicy Jaracza. Ten fragment będzie niedostępny również dla innych pojazdów. Tymczasem nadal nie ma zmian w organizacji ruchu, zapowiadanych przez magistrat w centrum miasta od lipca.

Ogloszenie
>

W związku z objazdem autobusy linii nr „6” w obydwu kierunkach kursują ulicami Spokojną, Nowodąbrowską i Jaracza. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki komunikacji miejskiej. ZKM uprzedza, że ze względu na wzmożony ruch pojazdów w związku z objazdem oraz ograniczoną przepustowość skrzyżowania Nowodąbrowska – Spokojna, w niektórych kursach mogą występować opóźnienia w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.
Z informacji uzyskanych od wykonawcy remontu drogi - PBDIM - wynika, że prace drogowe na ulicy Krzyskiej mogą potrwać przez okres około 3 miesięcy.

Tymczasem, mimo zapowiedzi Miejskiego Inżyniera Ruchu nadal nie obowiązują zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulic Starodąbrowskiej, Lwowskiej, Kołlątaja i Dąbrowskiego. Przy tej ostatniej kończone sa tylko prace zwiazane z remontem nawierzchni. - Na ulicy wciąż nie ma oznakowania poziomego, co denerwuje kierowców - alarmuje Radio MAKS. Projekt zmian organizacji ruchu zakłada m.in. na ulicy Lwowskiej : zmianę pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z ulicą Dąbrowskiego , oraz wyłączenie odcinka tej ulicy z ruchu. Lwowska od Goslara do Dąbrowskiego będzie dostępna wyłącznie dla autobusów. Ponadto na ulicy Kołłątaja wprowadzone zostaną dwa kierunki ruchu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:13:34
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html