To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Motion Trio charytatywnie   -   26/7/2005
Pomagajmy innym, jeżeli sami jeszcze nie potrzebujemy pomocy ! Takie hasło będzie towarzyszyć Koncertowi Polskiego Zespołu Akordeonistów „Motion Trio” w dniu 8 września (czwartek) 2005 roku o godzinie 19.30 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ul. Mickiewicza 4. O kolejnej muzycznej inicjatywie dr Jacka Roika pisaliśmy kilka tygodni temu. Teraz pomysł ten zamienia się w ciało. Celem Koncertu jest zebranie jak największej sumy na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego, działającego przy Parafii XX Misjonarzy w Tarnowie.

Ogloszenie

Hospicjum zorganizował obecny Proboszcz ks. Jerzy Berdychowski (tel. 0-14, 622-11-22). Ponad 40 Wolontariuszy towarzyszy w ostatnich chwilach życia umierającym w domach, przeważnie z powodu chorób nowotworowych z terenu Tarnowa i okolicy. Potrzeby sprzętowe w Hospicjum są ogromne ...
Oto nr konta bankowego Hospicjum:
Bank PKO SA I O/Tarnów 65 1240 1910 1111 0010 0544 1276.

Głównym Partnerem Koncertu jest Citibank Handlowy w Tarnowie ul.Wałowa 5, tel. 0-14 620-10-73. Bezpłatne zaproszenia na Koncert można zamawiać u Dyrektor Citibanku Handlowego Renaty Sajdak - wysyłając zgłoszenia pocztą elektroniczną: renata.katarzyna.sajdak@citigroup.com, telefonując lub osobiście w siedzibie Banku od 10.00 do 17.00.
Pozostali partnerzy Koncertu to : Urząd Gminy Miasta Tarnowa, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Sp. z o.o. w Tarnowie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RES MEDICA s.c. w Tarnowie, PBP Orbis Sp. z o.o. w Tarnowie, Apteka „Stokrotka” w Tarnowie, TVP3 Kraków, Radio RDN Małopolska, Radio MAKS , www.Tarnow.pl – oficjalna strona miasta Tarnowa, Tarnowski Portal Internetowy InTARnet.pl oraz Gazeta Krakowska .

W czasie Koncertu zostanie przeprowadzona dobrowolna kwesta wśród 353 Melomanów, którzy zasiądą na widowni w Teatrze. Koncert poprowadzi red. Krzysztof Drwal - Polskie Radio i TVP. Przed rozpoczęciem II części Koncertu zostanie dokonane losowanie 10 nagród rzeczowych ufundowanych przez Citibank Handlowy w Tarnowie oraz 5 płyt CD z nagraniami „Motion Trio”, ufundowanych przez Zespół, dla osób, które wypełnią prawidłowo ankietę i będą obecni na widowni podczas Koncertu.

Dr Jacek Roik jest przekonany, że zapowiada się na wydarzenie muzyczne roku w Tarnowie. Ciekawostką jest fakt, że jednym z muzyków słynnego „Motion Trio” - zespołu wirtuozów akordeonu - jest Paweł Baranek, absolwent Liceum Muzycznego Tarnowie. - Motion Trio otrzymują oferty z całego świata, tym bardziej możemy być zaszczyceni, że Tarnów, będzie mógł gościć tak znakomity Zespół - mówi dr Roik , informując, że znany jest już program ponad 100 minutowego koncertu w Tarnowie. Program ten znany tarnowski lekarz i społecznik, a ostatnio - jak widać - także animator kultury, zamieszcza na swojej stronie internetowej .
- Jestem pewien, że to będzie niezapomniany wieczór, tym bardziej, że połączymy pożyteczne z przyjemnym - w ten sposób Jacek Roik zaprasza 8 września o 19.30 do Teatru Solskiego całe rodziny Tarnowian. Już dziś warto zadbać o zaproszenie i rezerwację miejsc. Wszak Sala Tarnowskiego Tetaru pomieści tylko 353 osoby !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:47:29
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html