Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Motion Trio charytatywnie   -   26/7/2005
Pomagajmy innym, jeżeli sami jeszcze nie potrzebujemy pomocy ! Takie hasło będzie towarzyszyć Koncertowi Polskiego Zespołu Akordeonistów „Motion Trio” w dniu 8 września (czwartek) 2005 roku o godzinie 19.30 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego przy ul. Mickiewicza 4. O kolejnej muzycznej inicjatywie dr Jacka Roika pisaliśmy kilka tygodni temu. Teraz pomysł ten zamienia się w ciało. Celem Koncertu jest zebranie jak największej sumy na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego, działającego przy Parafii XX Misjonarzy w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Hospicjum zorganizował obecny Proboszcz ks. Jerzy Berdychowski (tel. 0-14, 622-11-22). Ponad 40 Wolontariuszy towarzyszy w ostatnich chwilach życia umierającym w domach, przeważnie z powodu chorób nowotworowych z terenu Tarnowa i okolicy. Potrzeby sprzętowe w Hospicjum są ogromne ...
Oto nr konta bankowego Hospicjum:
Bank PKO SA I O/Tarnów 65 1240 1910 1111 0010 0544 1276.

Głównym Partnerem Koncertu jest Citibank Handlowy w Tarnowie ul.Wałowa 5, tel. 0-14 620-10-73. Bezpłatne zaproszenia na Koncert można zamawiać u Dyrektor Citibanku Handlowego Renaty Sajdak - wysyłając zgłoszenia pocztą elektroniczną: renata.katarzyna.sajdak@citigroup.com, telefonując lub osobiście w siedzibie Banku od 10.00 do 17.00.
Pozostali partnerzy Koncertu to : Urząd Gminy Miasta Tarnowa, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Sp. z o.o. w Tarnowie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RES MEDICA s.c. w Tarnowie, PBP Orbis Sp. z o.o. w Tarnowie, Apteka „Stokrotka” w Tarnowie, TVP3 Kraków, Radio RDN Małopolska, Radio MAKS , www.Tarnow.pl – oficjalna strona miasta Tarnowa, Tarnowski Portal Internetowy InTARnet.pl oraz Gazeta Krakowska .

W czasie Koncertu zostanie przeprowadzona dobrowolna kwesta wśród 353 Melomanów, którzy zasiądą na widowni w Teatrze. Koncert poprowadzi red. Krzysztof Drwal - Polskie Radio i TVP. Przed rozpoczęciem II części Koncertu zostanie dokonane losowanie 10 nagród rzeczowych ufundowanych przez Citibank Handlowy w Tarnowie oraz 5 płyt CD z nagraniami „Motion Trio”, ufundowanych przez Zespół, dla osób, które wypełnią prawidłowo ankietę i będą obecni na widowni podczas Koncertu.

Dr Jacek Roik jest przekonany, że zapowiada się na wydarzenie muzyczne roku w Tarnowie. Ciekawostką jest fakt, że jednym z muzyków słynnego „Motion Trio” - zespołu wirtuozów akordeonu - jest Paweł Baranek, absolwent Liceum Muzycznego Tarnowie. - Motion Trio otrzymują oferty z całego świata, tym bardziej możemy być zaszczyceni, że Tarnów, będzie mógł gościć tak znakomity Zespół - mówi dr Roik , informując, że znany jest już program ponad 100 minutowego koncertu w Tarnowie. Program ten znany tarnowski lekarz i społecznik, a ostatnio - jak widać - także animator kultury, zamieszcza na swojej stronie internetowej .
- Jestem pewien, że to będzie niezapomniany wieczór, tym bardziej, że połączymy pożyteczne z przyjemnym - w ten sposób Jacek Roik zaprasza 8 września o 19.30 do Teatru Solskiego całe rodziny Tarnowian. Już dziś warto zadbać o zaproszenie i rezerwację miejsc. Wszak Sala Tarnowskiego Tetaru pomieści tylko 353 osoby !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(28-07-2005) Roman Ciepiela :
Motion Trio są rewelacyjni. Szkoda że tarnowski teatr nie będzie mógł pomieścić wszystkich chętnych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-08-2005) Jacek Roik :jroik@manpol.net 
DO Melomanów! Po Zaproszenia na Koncert można sie zglaszac od 10.08.05r w Citibanku Handlowym w Tarnowie ul.Walowa 5 , od godziny 11.00 , tel .0-14, 620-10-73 , renata.katarzyna.sajdak@citigr oup.comSerdecznie zapraszam!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-08-2005) MK :
Wypromował ich głównie Tomasz Stańko z którym koncertowali kilka lat temu i razem brzmieli kiedyś w Krakowie na Floriańskiej doskonale, zobaczymy co prezentują teraz, szkoda, że nie będzie ich razem ze Stańką ale ja będę i polecam każdemu kto jest sympatykiem akordeonu po trzykroć...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl